' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2014

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:FISHER SLOVAKIA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:28.06.2014 Termín do:01.07.2014
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2014 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-neurčené
mladšie žiačky2412-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotnotenie
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Marián Tokár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Tereza Zelinová 
   28.06.2014
2. BYE 
 
3. Júlia Pjataková 
   28.06.2014
4. Viktória Pěčová 
 
5. (3-4)Paula Barillová 
   28.06.2014
6. Viktória Juhászová 
 
7. Katarína Eštoková 
   28.06.2014
8. Barbara Weissová 
 
9. Nina Paľovská 
   28.06.2014
10. Soňa Petnuchová 
 
11. BYE 
   28.06.2014
12. (3-4)Ema Puškárová 
 
13. Tamara Timková 
   28.06.2014
14. Tamara Petnuchová 
 
15. BYE 
   28.06.2014
16. (2)Tamara Bigošová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Barillová P.  Zelinová T. 
   28.06.2014
2. BYE 
 
3. Eštoková K.  Paľovská N. 
   28.06.2014
4. Pěčová V.  Timková T. 
 
5. Juhászová V.  Weissová B. 
   28.06.2014
6. Muránská Z.  Pjataková J. 
 
7. BYE 
   28.06.2014
8. (2)Bigošová T.  Puškárová E. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Zelinová Tereza31.10.20202002D-dTK Žilina 25
2 Bigošová Tamara31.10.2018 !!!2002D-dTC 92 Levoča 31
3 Barillová Paula31.10.20202002D-dMŠK Poprad-Tatry 33
4 Puškárová Ema31.10.20202002D-dTC 92 Levoča 43
5 Pěčová Viktória31.10.20202002D-dTK F1 Poprad 56
6 Juhászová Viktória31.10.20202002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 63
7 Weissová Barbara31.05.2017 !!!2002D-dVýchodoslovenský tenisový zväz 102
8 Paľovská Nina31.10.20212003D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
9 Timková Tamara31.10.20212003D-dTenisová akadémia Prešov  
10 Eštoková Katarína31.12.2017 !!!2002D-dTenis Komplex Košice  
11 Pjataková Júlia31.03.2018 !!!2003D-dTC 92 Levoča  
12 Petnuchová Tamara31.03.2018 !!!2003D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
13 Petnuchová Soňa31.03.2018 !!!2003D-dTC Slávia UPJŠ Košice  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoprihláškarok nar.VKklubMRSR
1Muránská Zoana29. 06. 20142003D-dTK 1901 Spišská Nová Ves  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Ďarmatiová Nina22. 02. 2014 15:282003D-dLieskovský tenisový klub-LTC  
2Škorupová Rachel06. 01. 2014 18:102002D-dTK Slovan Bardejovské Kúpele 84
3Timkaničová Zuzana26. 06. 2014 11:512003D-dTenis Komplex Košice  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk