' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2014

 Východoslovenský region
Usporiadateľ:110001 - TC 92 Levoča
Názov turnaja:FISHER SLOVAKIA CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):TA TC 92 Levoča, Potočná 26, 054 01 Levoča
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Sedlák Vavrinec (A) Počet dvorcov:5
Zástupca rozhodcu:Tokár Marián (C)   
Termín od:28.06.2014 Termín do:01.07.2014
Kontakt:Vavrinec Sedlák
Kontakt tel.:zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325,
Kontakt e-mail:tc@tc92levoca.eu
 Uzávierka odhlášok v termíne: 27. 06. 2014 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-neurčené
mladšie žiačky2412-neurčené

Poznámky:

rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotnotenie
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Marián Tokár

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Simon Stanko 
   28.06.2014
2. BYE 
 
3. Viliam Kopaničák 
   28.06.2014
4. Kevin Potaš 
 
5. Matúš Lengvarský 
   28.06.2014
6. Daniel Jakubek 
 
7. (5-8)Martin Grendel 
   28.06.2014
8. BYE 
 
9. (3-4)Simon Fröhlich 
   28.06.2014
10. BYE 
 
11. Matej Tarhanič 
   28.06.2014
12. Adrián Horváth 
 
13. Samuel Gallik 
   28.06.2014
14. Martin Kožiak 
 
15. BYE 
   28.06.2014
16. (5-8)Milan Mareček 
 
17. BYE 
   28.06.2014
18. (5-8)Adam Lupták 
 
19. Šimon Petrík 
   28.06.2014
20. Branislav Košč 
 
21. Daniel Karas 
   28.06.2014
22. Robert Marflak 
 
23. BYE 
   28.06.2014
24. (3-4)Marián Jackovič 
 
25. BYE 
   28.06.2014
26. (5-8)Ján Mareček 
 
27. Filip Trejbal 
   28.06.2014
28. Pavol Dráb 
 
29. Max Hudák 
   28.06.2014
30. Michal Vanacký 
 
31. BYE 
   28.06.2014
32. (2)Roland Hlaváč 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Hlaváč R.  Stanko S. 
   28.06.2014
2. BYE 
 
3. Kopaničák V.  Vanacký M. 
   28.06.2014
4. BYE 
 
5. Dráb P.  Potaš K. 
   28.06.2014
6. BYE 
 
7. Grendel M.  Lengvarský M. 
   28.06.2014
8. Karas D.  Tarhanič M. 
 
9. BYE 
   28.06.2014
10. Lupták A.  Petrík Š. 
 
11. BYE 
   28.06.2014
12. Fröhlich S.  Hudák M. 
 
13. BYE 
   28.06.2014
14. Gallik S.  Jakubek D. 
 
15. BYE 
   28.06.2014
16. (2)Mareček J.  Mareček M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stanko Simon31.10.2018 !!!2002D-chTK Mladosť Košice 21
2 Hlaváč Roland31.10.20202002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 31
3 Jackovič Marián31.10.2018 !!!2002D-chTK Svit 62
4 Fröhlich Simon31.10.2018 !!!2002D-chTC Slávia UPJŠ Košice 65
5 Mareček Ján31.10.2018 !!!2002D-chTK Svit 70
6 Grendel Martin30.04.2015 !!!2002D-ch1. TK Revúca 72
7 Mareček Milan31.10.20202002D-chTK Svit 79
8 Lupták Adam31.10.20202002D-chMŠK Poprad-Tatry 95
9 Vanacký Michal28.02.2017 !!!2002D-chTC 92 Levoča 107
10 Dráb Pavol31.10.2019 !!!2003D-chTenisová akadémia Prešov  
11 Karas Daniel31.10.20212003D-chTK GSM Prešov  
12 Tarhanič Matej31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
13 Trejbal Filip31.10.2019 !!!2003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
14 Lengvarský Matúš30.11.2015 !!!2003D-chLTK Liptovský Mikuláš  
15 Potaš Kevin31.10.20212003D-chTenisová akadémia Prešov  
16 Petrík Šimon31.10.2019 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
17 Kožiak Martin31.10.20212003D-chTK Mladosť Košice  
18USPKošč Branislav31.03.2016 !!!2003D-chTK Tatran 2007 Prešov  
19 Gallik Samuel31.01.2016 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
20 Kopaničák Viliam31.03.2018 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
21 Horváth Adrián31.12.2015 !!!2003D-chMŠK Poprad-Tatry  
22 Hudák Max31.10.20212003D-chTC Slávia UPJŠ Košice  
23 Jakubek Daniel31.01.2016 !!!2003D-chTC 92 Levoča  
24 Marflak Robert31.10.20212003D-chTK 1901 Spišská Nová Ves  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Búza Michal28. 06. 2014 08:482002D-chMŠK Poprad-Tatry 107
2Heligman Adam29. 05. 2014 13:512002D-chTK Mladosť Košice 69
3Luczy Sebastián17. 06. 2014 08:362002D-chTK Športvýroba Košice 47


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk