' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2013

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090006 - TK Slávia SPU Nitra
Miesto konania (adresa dvorcov):Ďumbierska 2, 94901 NITRA
Trieda:Turnaje triedy "A" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Matuščín Pavel (A) Počet dvorcov:9
Zástupca rozhodcu:Frančák Ján (A)   
Termín od:21.07.2013 Termín do:25.07.2013
Kontakt:Marian Uhrík
Kontakt tel.:dv. - 0376533681, fax - 0376533681, mobil - 0903161446,
Kontakt e-mail:tknitra@tknitra.sk
 Uzávierka odhlášok v termíne: 20. 07. 2013 do 08:30
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
starší žiaci4824-neurčené
staršie žiačky4824-neurčené

Poznámky:

certifikát klubu, rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Pavel Matuščín, zástupca rozhodcu: Ján Frančák

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Carolina Guglielmetti 
   21.07.2013
2. BYE 
 
3. Lucia Pavelková 
   21.07.2013
4. BYE 
 
5. Laura Dunárová 
   21.07.2013
6. Melissa Záteková 
 
7. (9-16)Nikola Opršalová 
   21.07.2013
8. BYE 
 
9. (9-16)Eliška Krištofová 
   21.07.2013
10. BYE 
 
11. Kristína Lacová 
   21.07.2013
12. Alica Sepešiová 
 
13. Rebeka Martančíková 
   21.07.2013
14. Barbora Cibáková 
 
15. (5-8)Natália Seduchová 
   21.07.2013
16. BYE 
 
17. (3-4)Viktória Surová 
   21.07.2013
18. BYE 
 
19. Zuzana Kožányiová 
   21.07.2013
20. BYE 
 
21. Kristina Baranová 
   21.07.2013
22. Sofia Milatová 
 
23. (9-16)Lenka Stará 
   21.07.2013
24. BYE 
 
25. (9-16)Ema Krajčíová 
   21.07.2013
26. BYE 
 
27. Sára Abdellaoui 
   21.07.2013
28. Kristína Šindlerová 
 
29. Adriána Hilmerová 
   21.07.2013
30. BYE 
 
31. BYE 
   21.07.2013
32. (5-8)Veronika Kőberlingová 
 
33. BYE 
   21.07.2013
34. (5-8)Petra Mária Kerdíková 
 
35. BYE 
   21.07.2013
36. Lucia Jasenáková 
 
37. Sandra Mária Kerdíková 
   21.07.2013
38. Tereza Tvarošková 
 
39. BYE 
   21.07.2013
40. (9-16)Patrícia Junasová 
 
41. BYE 
   21.07.2013
42. (9-16)Andrea Mayerová 
 
43. Lea Remenárová 
   21.07.2013
44. Alexandra Matejčíková 
 
45. BYE 
   21.07.2013
46. Kiara Petrovická 
 
47. BYE 
   21.07.2013
48. (3-4)Tatiana Šimová 
 
49. BYE 
   21.07.2013
50. (5-8)Adriána Šenkárová 
 
51. BYE 
   21.07.2013
52. Izabella Bilecová 
 
53. Nikola Cesneková 
   21.07.2013
54. Petra Seresová 
 
55. BYE 
   21.07.2013
56. (9-16)Timea Pacáková 
 
57. BYE 
   21.07.2013
58. (9-16)Michaela Krausková 
 
59. Alexandra Mrvová 
   21.07.2013
60. Ema Mozníková 
 
61. BYE 
   21.07.2013
62. Rebecca Cepková 
 
63. BYE 
   21.07.2013
64. (2)Miriam Timková 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kőberlingová V.  Šimová T. 
   21.07.2013
2. BYE 
 
3. Bilecová I.  Timková M. 
   21.07.2013
4. Mayerová A.  Hilmerová A. 
 
5. (3-4)Pacáková T.  Surová V. 
   21.07.2013
6. Kerdíková S.  Lacová K. 
 
7. Cibáková B.  Tvarošková T. 
   21.07.2013
8. Abdellaoui S.  Sepešiová A. 
 
9. Opršalová N.  Seresová P. 
   21.07.2013
10. Cesneková N.  Matejčíková A. 
 
11. Jasenáková L.  Záteková M. 
   21.07.2013
12. (3-4)Junasová P.  Šenkárová A. 
 
13. Dunárová L.  Milatová S. 
   21.07.2013
14. Krajčíová E.  Seduchová N. 
 
15. Kerdíková P.  Krištofová E. 
   21.07.2013
16. (2)Stará L.  Guglielmetti C. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Guglielmetti Carolina31.12.2016 !!!1999ŽTK Slovan Bratislava 3
2USPTimková Miriam31.10.2018 !!!1999ŽTenisová akadémia Prešov 5
3 Surová Viktória31.10.20201999ŽTJT Michalovce 7
4 Šimová Tatiana31.10.20211999ŽTK Kúpele Piešťany 8
5 Šenkárová Adriána31.10.2019 !!!2000ŽTC EMPIRE Trnava 9
6 Kőberlingová Veronika31.10.20201999ŽTK Baník Prievidza 10
7 Kerdíková Petra Mária31.10.20201999ŽTK Jednotka Bratislava 13
8 Seduchová Natália31.10.2018 !!!1999ŽTK Žilina 15
9 Mayerová Andrea31.10.2019 !!!2000ŽTK Slávia STU Bratislava 18
10 Stará Lenka31.10.20212000ŽTC EMPIRE Trnava 19
11 Krištofová Eliška30.11.2016 !!!1999ŽTK Senica 20
12 Junasová Patrícia31.10.2019 !!!2000ŽŠK Blava 1928 J.Bohunice 23
13 Pacáková Timea31.01.2015 !!!1999ŽTenisová akadémia Prešov 24
14 Krajčíová Ema31.10.20201999ŽTK DRANaM Košice 26
15 Krausková Michaela31.10.2018 !!!1999ŽTK Slávia STU Bratislava 28
16 Opršalová Nikola31.10.2019 !!!2000ŽŠK ŠOG Nitra 29
17 Bilecová Izabella31.10.2018 !!!2000ŽTenisová akadémia Prešov 30
18 Tvarošková Tereza31.01.2018 !!!2000ŽTK Slovan Bratislava 34
19 Petrovická Kiara31.10.2019 !!!2000ŽTC EMPIRE Trnava 34
20 Jasenáková Lucia31.10.20212000ŽTK Ladomerská Vieska 37
21 Mrvová Alexandra31.10.2019 !!!2000ŽŠK Blava 1928 J.Bohunice 45
22 Sepešiová Alica31.10.20212000ŽTK Inter Bratislava 46
23 Cibáková Barbora31.10.20212000ŽTK Slávia STU Bratislava 47
24 Dunárová Laura30.04.2018 !!!2000ŽTK Kúpele Piešťany 54
25 Remenárová Lea31.10.20212000ŽŠK Blava 1928 J.Bohunice 55
26 Záteková Melissa31.10.2018 !!!1999ŽTC BASELINE Banská Bystrica 58
27 Seresová Petra31.10.20212000ŽMBTK Dunajská Streda 59
28 Abdellaoui Sára30.04.2018 !!!2000ŽTK Inter Bratislava 61
29 Matejčíková Alexandra31.10.20202000ŽŠK Blava 1928 J.Bohunice 68
30 Milatová Sofia31.10.20212000ŽTK Slávia STU Bratislava 71
31 Baranová Kristina31.03.2016 !!!2000ŽBratislavský tenisový zväz 74
32 Mozníková Ema30.06.2017 !!!1999ŽTK Slávia SPU Nitra 76
33 Pavelková Lucia31.10.2019 !!!2000ŽTK Žilina 76
34 Martančíková Rebeka31.10.20212000ŽOZ ŠK Odema Púchov 97
35USPŠindlerová Kristína31.05.2018 !!!2000ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 156
36STZHilmerová Adriána28.02.2014 !!!2000ŽTC BASELINE Banská Bystrica 267
37USPKerdíková Sandra Mária31.10.20202002D-dTK Jednotka Bratislava  
38STZCesneková Nikola31.10.20212001ŽTKM - Tenisový klub Madunice  
39USPKožányiová Zuzana31.07.2014 !!!2000ŽTA NET Trnava  
40USPCepková Rebecca31.07.2014 !!!2000ŽTA NET Trnava  
41STZLacová Kristína31.10.20202001ŽTK Jednotka Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Aubrechtová Alžbeta18. 07. 2013 21:571999ŽTK Slávia STU Bratislava 85
2Bláhová Viktória30. 06. 2013 21:412000ŽTK Slávia STU Bratislava 40
3Blažejová Bibiana15. 07. 2013 09:272000ŽTK Slovan Bratislava 60
4Fonód Lilla14. 07. 2013 19:302001ŽMBTK Dunajská Streda  
5Grossmanová Lucia12. 07. 2013 16:102000ŽTK Slovan Bratislava 140
6Hlaváčová Pavlína16. 07. 2013 11:211999ŽŠK ŠOG Nitra 16
7Holubová Petra16. 07. 2013 17:582000ŽTenisová akadémia Prešov 171
8Hubeková Emma20. 07. 2013 06:132001ŽTK Zohor 125
9Jamrichová Viktória30. 06. 2013 13:342000ŽTK Slovan Bratislava 71
10Jecková Petra06. 07. 2013 10:032000ŽTK Slávia SPU Nitra 229
11Jesenská Zuzana12. 07. 2013 06:082000ŽTK 77 Skalica 100
12Jobbágyová Sharon19. 07. 2013 11:422000ŽTKM Betliar 64
13Kadlečková Michaela20. 07. 2013 08:172001ŽTK TENNis FUN B.Bystrica 57
14Kalamárová Lenka16. 07. 2013 19:551999ŽTA Edmund Pavlík B. Bystrica 51
15Kapsdorferová Paulína16. 07. 2013 11:092001ŽTK Slávia SPU Nitra 229
16Knoll Romy Michelle22. 07. 2013 09:201999ŽŠK Blava 1928 J.Bohunice 27
17Koricinová Michaela18. 11. 2012 17:182000ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava  
18Kozačenková Lenka13. 07. 2013 17:092001ŽTK Slávia STU Bratislava 79
19Kozáková Kristína22. 07. 2013 09:202001ŽTK Senica 108
20Kožlejová Karin14. 07. 2013 13:371999ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 11
21Macková Viktória17. 07. 2013 19:591999ŽŠK ŠOG Nitra 36
22Mihoková Paulína Ela16. 07. 2013 08:441999ŽTK Slávia STU Bratislava 6
23Pavličková Timea01. 07. 2013 23:051999ŽTK LOVE 4 tennis Bratislava 4
24Schwarcová Natália22. 07. 2013 09:202001ŽTC EMPIRE Trnava 105
25Sopková Katarína18. 07. 2013 17:201999ŽTK Slovan Bratislava 106
26Vidová Dária17. 06. 2013 08:312000ŽTC Topoľčany 117
27Zelenayová Nikola16. 07. 2013 15:271999ŽTC EMPIRE Trnava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk