www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: žreb 2  

Detail oficiálnej TL pre rok 2024

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080123 - Play Tennis-Bedminton Malinovo
Názov turnaja:BABOLAT CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Elfo Club,Družstevná 575, 900 45, Malinovo
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Valo Patrik (B) Počet dvorcov:6
Zástupca rozhodcu:Obertová Emma (C)   
Termín od:20.04.2024 Termín do:22.04.2024
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:byt - 0918542116, dv. - 0917914115, mobil - 0918542116,
 Uzávierka odhlášok v termíne: 18. 04. 2024 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci4824-19.04.2024 10:00v mieste konania
mladšie žiačky4824-19.04.2024 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis,

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Juraj Babulic 
   20.04.2024 16:00
2. BYE 
 
3. Matúš Čagala 
   20.04.2024 16:00
4. BYE 
 
5. Michal Čičo 
   20.04.2024 13:30
6. Marek Šiška 
 
7. (9-16)Allen Polkan 
   20.04.2024 16:00
8. BYE 
 
9. (9-16)Hugo Brejka 
   20.04.2024 16:00
10. BYE 
 
11. Teodor Hanulík 
   20.04.2024 13:30
12. Matej Pečimuth 
 
13. János Gaál 
   20.04.2024 13:30
14. Daniel Kalužný 
 
15. (5-8)Andrej Marčišin 
   20.04.2024 16:00
16. BYE 
 
17. (3-4)Matias Babindai 
   20.04.2024 16:00
18. BYE 
 
19. Filip Szojka 
   20.04.2024 16:00
20. BYE 
 
21. Richard Tužinský 
   20.04.2024 13:30
22. Nataniel Čulman 
 
23. (9-16)Lukáš Krajčo 
   20.04.2024 17:00
24. BYE 
 
25. (9-16)David Koppan 
   20.04.2024 17:00
26. BYE 
 
27. Alexander Kello 
   20.04.2024 14:30
28. Ondrej Graus 
 
29. Erik Matucha 
   20.04.2024 17:00
30. BYE 
 
31. BYE 
   20.04.2024 17:00
32. (5-8)Marko Brutenič 
 
33. BYE 
   20.04.2024 17:00
34. (5-8)Tomáš Chnápko 
 
35. Azim Mamedgulyyev 
   20.04.2024 14:30
36. David Naňo 
 
37. Martin Filo 
   20.04.2024 14:30
38. Samuel Sojka 
 
39. BYE 
   20.04.2024 17:00
40. (9-16)Marek Janec 
 
41. BYE 
   20.04.2024 17:00
42. (9-16)Radek Smetana 
 
43. Maximilian Eisenreich 
   20.04.2024 14:30
44. Matúš Mitošinka 
 
45. BYE 
   20.04.2024 18:00
46. Alan Riška 
 
47. BYE 
   20.04.2024 18:00
48. (3-4)Erik Lipták 
 
49. BYE 
   20.04.2024 18:00
50. (5-8)Samuel Svitek 
 
51. Simon Ozan 
   20.04.2024 14:30
52. Jakub Kráľ 
 
53. Márk Maradi 
   20.04.2024 14:30
54. Markus Zimáň 
 
55. BYE 
   20.04.2024 18:00
56. (9-16)Sebastian Danninger 
 
57. BYE 
   20.04.2024 18:00
58. (9-16)Pavol Martišek 
 
59. Peter Kočenda 
   20.04.2024 16:00
60. Leon Bogner 
 
61. BYE 
   20.04.2024 18:00
62. Samuel Vrábel 
 
63. BYE 
   20.04.2024 18:00
64. (2)Nino Lipinský 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Babulic Juraj31.10.20242012M-chTK HSC Piešťany 40
2 Lipinský Nino31.10.20252013M-ch1.TC Humenné 41
3 Babindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 42
4 Lipták Erik31.10.20242012M-chTenis team Nové Zámky 47
5 Marčišin Andrej31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 49
6 Svitek Samuel31.10.20242012M-chTK Slávia SPU Nitra 53
7 Brutenič Marko31.10.20252013M-chTK Slovan Bratislava 57
8 Chnápko Tomáš31.10.20242012M-chTK HSC Piešťany 59
9 Krajčo Lukáš31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 67
10 Janec Marek31.10.20252013M-chTK Kysucké Nové Mesto 70
11 Smetana Radek31.10.20252013M-chTK 77 Skalica 70
12 Brejka Hugo31.10.20252013M-chMŠK Poprad-Tatry 78
13 Koppan David31.10.20242012M-chTK Skalka Nitra 86
14 Danninger Sebastian31.10.20252013M-chTK Slávia STU Bratislava 90
15 Polkan Allen31.10.20252013M-chTK Petržalka 97
16 Martišek Pavol31.10.20242012M-chTK Petržalka 120
17 Mamedgulyyev Azim31.10.20252013M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 125
18 Čagala Matúš31.10.20252012M-chTK Senica 125
19 Hanulík Teodor31.10.20242012M-chTenisový klub Dúbravka BA 139
20 Gaál János31.10.20252013M-chTC TALENT Bratislava 151
21 Kello Alexander31.10.20242012M-chTK Slovan Bratislava 151
22 Filo Martin31.10.20252013M-chTK Kúpele Piešťany 174
23 Eisenreich Maximilian31.10.20252013M-chTK Slávia SPU Nitra 181
24 Sojka Samuel31.10.20252013M-chTK Skalka Nitra 181
25 Kráľ Jakub31.10.20242012M-chTenisový klub Dúbravka BA 181
26 Čulman Nataniel31.10.20252013M-chTK Inter Bratislava 181
27 Vrábel Samuel31.10.20252013M-chTK Tennis Classic Bratislava 181
28 Čičo Michal31.10.20242014De-chTK Slovan Bratislava  
29 Matucha Erik31.10.20242014De-chUnited Tennis Academy BA  
30 Ozan Simon31.10.20242014De-chTC Moravský Svätý Ján  
31 Zimáň Markus31.10.20242014De-chTK Jednotka Bratislava  
32NVKRiška Alan31.10.20242014De-chTC Moravský Svätý Ján  
33NVKKočenda Peter31.10.20242014De-chTK Kúpele Piešťany  
34USPGraus Ondrej31.10.20252013M-chTK Kúpele Piešťany  
35USPSzojka Filip31.10.20252012M-chTK Petržalka  
36USPTužinský Richard31.10.20252012M-chTenisový klub Dúbravka BA  
37USPNaňo David31.10.20242012M-chTC EMPIRE Trnava  
38USPMitošinka Matúš31.10.20252013M-chTK PROFI Senec  
39NVKBogner Leon31.10.20252013M-chTK Čingov 2008 Smižany  
40NVKŠiška Marek31.10.20242014De-chTK HSC Piešťany  
41NVKKalužný Daniel31.10.20242014De-chTK Petržalka  
42 Maradi Márk31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo  
43USPPečimuth Matej31.10.20252012M-chTK Júliusa Pántika Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Abbondanza Roberto Lorenzo11. 04. 2024 21:382013M-chTenis Komplex Košice 151
2Bartek Mathias17. 04. 2024 18:062013M-chTK HSC Piešťany 43
3Brezovický Samuel17. 04. 2024 16:492013M-chTK Ratufa Levice 181
4Csontó Tobias11. 04. 2024 21:382013M-chTK Ratufa Levice 51
5Debnárik Michal06. 04. 2024 17:022012M-chTK Slávia SPU Nitra  
6Farkašovský Lukáš18. 04. 2024 06:522013M-chTK Šaľa 181
7Horváth Peter15. 04. 2024 19:022013M-chTK Slovan Bratislava  
8Hýroš Maxim17. 04. 2024 10:592012M-chTK Tennis Classic Bratislava 81
9Kováčik Šimon15. 04. 2024 21:232013M-chTK Slávia STU Bratislava 24
10Krahulec Jakub17. 04. 2024 21:262013M-chTK Senica 50
11Lempochner Maximilián15. 04. 2024 10:252012M-chUnited Tennis Academy BA 112
12Malinka Igor17. 04. 2024 13:092012M-chTC Topoľčany 4
13Rapavý Branislav Bruno17. 04. 2024 13:082012M-chTK Petržalka 103
14Štalmach Dionýz16. 04. 2024 16:212012M-chTJ Sokol Prešov 32
15Švač Matej25. 03. 2024 19:372012M-chTK Petržalka 112
16Švec Adam14. 04. 2024 16:242014De-chTC Moravský Svätý Ján  
17Valenčík Matej10. 04. 2024 18:312012M-chTK Senica 73
18Várnai Michal17. 04. 2024 12:252012M-chTK Žilina 181
19Závodský Karol18. 04. 2024 08:022012M-chTK Slávia STU Bratislava 46
20Žovic David18. 04. 2024 07:262012M-chTK Slávia STU Bratislava 90


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk