www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090117 - Hi-Ten TAC D. Streda
Názov turnaja:HITEN CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Ulica Sv. Kristófa Dunajská Streda
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Jobus Miroslav (B) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Klempa Zalán (C)   
Termín od:03.12.2022 Termín do:05.12.2022
Kontakt:Zalán Klempa
Kontakt tel.:byt - 0915096466, mobil - 0915096466,
Kontakt e-mail:klempa1990@gmail.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-02.12.2022 9:00v mieste konania

Poznámky:

 rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Miroslav Jobus, ZVR: Zalán Klempa

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. Malinka Igor 
   6:1 6:2  
2. Husovský Jakub 32  16  8  SF  F 
 
3. Soboňa Andrej 
   7:6(5) 5:7 10:7  
4. Polák Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
5. Klement Xavier 
   6:0 6:0  
6. Romaniuta Yehor 32  16  8  SF  F 
 
7. Tomašovič Ľubomír 
   6:3 6:2  
8. Ondrej Maximilián 32  16  8  SF  F 
 
9. Kabát Marek 
   7:5 4:6 10:8  
10. Kurilla Norbert 32  16  8  SF  F 
 
11. Zalka Roland 
   6:1 6:0  
12. Zuberec Samuel 32  16  8  SF  F 
 
13. Mészáros Patrik 
   6:1 6:2  
14. Piroha Matúš 32  16  8  SF  F 
 
15. Kubiš Alexander 
   6:2 6:1  
16. Suchánek Adam 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Klement X.  Zuberec S. 
    
2. BYE 16  8  SF  F 
 
3. Polách J.  Polák L. 
    
4. BYE 16  8  SF  F 
 
5. (3-4)Mik T.  Ondrej M. 
    
6. BYE 16  8  SF  F 
 
7. Gregor T.  Babindai M. 
   6:3 6:1  
8. Zalka R.  Riedl S. 16  8  SF  F 
 
9. Kabát M.  Ďuris L. 
   6:1 6:0  
10. Romaniuta Y.  Suchánek A. 16  8  SF  F 
 
11. BYE 
    
12. (3-4)Kubiš A.  Mészáros P. 16  8  SF  F 
 
13. Štrba M.  Husovský J. 
   6:3 6:1  
14. Piroha M.  Kucharek K. 16  8  SF  F 
 
15. BYE 
    
16. (2)Malinka I.  Tomašovič Ľ. 16  8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Malinka Igor31.10.20242012M-chTC Topoľčany 18
2 Suchánek Adam31.10.20232011M-chTK Slávia STU Bratislava 24
3 Klement Xavier31.10.20242012M-chNo Worry Galanta 25
4 Zuberec Samuel31.10.20242012M-chNo Worry Galanta 27
5 Mészáros Patrik31.10.20232011M-chTenis team Nové Zámky 28
6 Kucharek Kristián31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 34
7 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica 37
8 Murín Samuel31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 39
9USPKurilla Norbert31.10.20232011M-chTK Tennis Classic Bratislava 43
10 Kubiš Alexander31.10.20232011M-chTK Ratufa Levice 44
11 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza 46
12 Tomašovič Ľubomír31.10.20242012M-chTC EMPIRE Trnava 52
13 Štrba Matúš31.10.20232011M-chUnited Tennis Academy BA 57
14USPPolách Jaroslav31.10.20242012M-chTK Spartak Komárno 58
15 Šalgovič Ľudovít31.10.20232011M-chTK HSC Piešťany 60
16 Kabát Marek31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 69
17 Husovský Jakub31.10.20232011M-chTK PROFI Senec 80
18 Zalka Roland31.10.20242012M-chHi-Ten TAC D. Streda 95
19USPSoboňa Andrej31.10.20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava 98
20 Piroha Matúš31.10.20242012M-chTK Slávia STU Bratislava 100
21 Babindai Matias31.10.20242012M-chMŠO Štúrovo 105
22 Ďuris Lucas31.10.20242012M-chTK ŠTK Šamorín 116
23 Polák Lukáš31.10.20232013De-chTenis team Nové Zámky  
24 Riedl Sebastián31.10.20242012M-chHi-Ten TAC D. Streda  
25 Gregor Tomáš31.10.20242012M-chPlay Tennis Malinovo  
26USPŠarovič Nikola31.10.20232013De-chHi-Ten TAC D. Streda  
27 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20232011M-chSlovenský tenisový zväz  
28 Romaniuta Yehor31.10.20232011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Hamar Paris01. 12. 2022 20:512012M-chTK Slávia STU Bratislava 32
2Juríček Jáchym02. 12. 2022 16:122012M-chTK Žilina 72
3Kočiš Martin01. 12. 2022 08:192012M-chTK Slovan Bratislava 12
4Koppan David23. 11. 2022 21:112012M-chDetská tenisová škola Nitra  
5Krnáč Michal30. 11. 2022 20:082012M-chTK Slovan Bratislava 21
6Mamedgulyyev Azat30. 11. 2022 11:342011M-chTK LOVE 4 TENNIS Bratislava  
7Naď Samuel30. 11. 2022 15:502011M-chTK Mladosť Košice 22
8Noga Oliver01. 12. 2022 06:442012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
9Sanson Matteo30. 11. 2022 10:582012M-chTK Slávia STU Bratislava 7
10Svitek Samuel27. 11. 2022 13:302012M-chTK Slávia SPU Nitra  
11Varga Oliver29. 11. 2022 17:522011M-chMBTK Dunajská Streda 144


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk