www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2023

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča
Miesto konania (adresa dvorcov):Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Granulat
Vrchný rozhodca:Stanko Matej (A) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Lešniak Tibor (B)   
Termín od:10.12.2022 Termín do:13.12.2022
Kontakt:Mgr. Matej Stanko
Kontakt tel.:mobil - 0907291818,
Kontakt e-mail:matostanko@yahoo.com
 Uzávierka odhlášok v termíne: 08. 12. 2022 do 09:00
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-09.12.2022 9:00Pepas Sl.Ľupča

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, správa
VR: Matej Stanko, ZVR: Tibor Lešniak
Hráč, ktorý sa odhlási po vyžrebovaní (príp. sa nedostaví bez odhlásenia), je povinný do 10 dní uhradiť usporiadateľovi vklad na číslo účtu: SK44 0200 0000 0016 2020 9555

Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. (1)Paluga Richard 
    
2. BYE 32  16  8  SF  F 
 
3. odhlásený 1 po vyžrebovaní 
    
4. BYE 32  16  8  SF  F 
 
5. Gonda Filip 
   6:4 6:4  
6. Juríček Jáchym 32  16  8  SF  F 
 
7. Ďuriš Tomáš 
    
8. BYE 32  16  8  SF  F 
 
9. (3-4)Ščepko Alex 
    
10. BYE 32  16  8  SF  F 
 
11. Noga Oliver 
    
12. BYE 32  16  8  SF  F 
 
13. Papuščák Jakub 
    
14. BYE 32  16  8  SF  F 
 
15. BYE 
    
16. Ondrej Maximilián 32  16  8  SF  F 
 
17. BYE 
    
18. Šupica Marko 32  16  8  SF  F 
 
19. BYE 
    
20. Mik Tobias 32  16  8  SF  F 
 
21. BYE 
    
22. Marcinčin Michal 32  16  8  SF  F 
 
23. BYE 
    
24. (3-4)Ondik Michal 32  16  8  SF  F 
 
25. BYE 
    
26. Herman Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
27. BYE 
    
28. Pavličko Michal 32  16  8  SF  F 
 
29. BYE 
    
30. Tonhajzer Lukáš 32  16  8  SF  F 
 
31. BYE 
    
32. (2)Čellár Martin 32  16  8  SF  F 

Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)

 
1. Čellár M.  Ščepko A. 
   6:3 6:0  
2. Ondrej M.  Mik T. 8  SF  F 
 
3. Gonda F.  Juríček J. 
   6:3 6:3  
4. Paluga R.  Ondik M. 8  SF  F 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Paluga Richard31.10.20232011M-chTK Žilina 4
2 Čellár Martin31.10.20232011M-chŠport Park Lúčky 6
3 Ščepko Alex31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 14
4 Ondik Michal31.10.20232011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 19
5 Gonda Filip31.10.20232011M-chTop tennis academy Zvolen 20
6 Herman Lukáš31.10.20232011M-chTK ZZO Čadca 33
7 Ondrej Maximilián31.10.20232011M-chTK Nová Dubnica 37
8 Noga Oliver31.10.20242012M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 41
9 Mik Tobias31.10.20232011M-chTK Baník Prievidza 46
10 Šupica Marko31.10.20242012M-chTKM Martin 51
11 Papuščák Jakub31.10.20242012M-chTKM Martin 65
12 Juríček Jáchym31.10.20242012M-chTK Žilina 72
13 Pavličko Michal31.10.20232011M-chTA M. Ryšavého Bojnice 86
14 Marcinčin Michal31.10.20242012M-chTK RELAX Liptovský Mikuláš 96
15 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20232011M-chSlovenský tenisový zväz  
16NVKĎuriš Tomáš31.10.20232013De-chTK Hradová Lučenec  
17 Tonhajzer Lukáš31.10.20232013De-chŠK Pepas Slovenská Ľupča  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoodhláškarok nar.VKklubMRSR
1Húsenica Ľuboš09. 12. 2022 10:352012M-chŠport Park Lúčky 35
2Stanko Richard06. 12. 2022 10:562012M-chŠK Pepas Slovenská Ľupča 139
3Urbánoš Alex07. 12. 2022 06:222011M-chTA Edmund Pavlík B. Bystrica 77
4Vavřinek Hugo07. 12. 2022 19:192012M-chTKM Martin 131
5Vrábel Viliam08. 12. 2022 07:402013De-chTK Žilina  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk