www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Marcela Mokráreg. číslo: 701205RZ674
Platnosť licence: 31.10.2021

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
23.11.2019TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" D-d  Vrchný rozhodcaOK 
30.11.2019TC TopoľčanyTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha k správe 
07.12.2019TC TopoľčanyTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
14.12.2019TC TopoľčanyHalové regionálne majstrovstvá D-d  Vrchný rozhodcaOK 
27.12.2019TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" M-d  Zástupca rozhodcunesprávne vyplnená príloha správy 
05.01.2020TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" M-ch  Vrchný rozhodcaneodhlásený neprezentovaný hráč, nedodržanie času žrebovania  
11.01.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaspráva nedodaná v termíne  
25.01.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
15.02.2020TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" S-ch  Vrchný rozhodcaOK 
22.02.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
29.02.2020TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" S-d  Zástupca rozhodcuOK 
07.03.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
06.06.2020TC TopoľčanyLetné regionálne majstrovstvá M-ch   M-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha správy 
27.06.2020TK Nová generácia NMnVTurnaje detí do 8 rokov De-d  Vrchný rozhodcaOK 
11.07.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha správy 
22.07.2020TC TopoľčanyTurnaje triedy "C" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 
25.07.2020TC TopoľčanyTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
05.09.2020TC Moravský Svätý JánTK 77 Skalica [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK N.1 HolíčTenis team Nové ZámkyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Nová generácia NMnVTC Topoľčany [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK SAAG ŠahyTK Ratufa LeviceDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020LTC LeopoldovTC EMPIRE Trnava [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020MŠO ŠtúrovoTK 77 Skalica [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Detská tenisová škola NitraTK Kúpele PiešťanyDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020ŠK Blava 1928 J.BohuniceTK Zlaté Moravce [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC EMPIRE Trnava [A] TKM - Tenisový klub Madunice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK ŠTK ŠamorínTK Slávia SPU NitraDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC PartizánskeTC Topoľčany [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TKM - Tenisový klub Madunice [B] TK Zlaté Moravce [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenis team Nové ZámkyTC Moravský Svätý JánDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Ratufa LeviceTKM - Tenisový klub Madunice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK 77 Skalica [A] ŠK Blava 1928 J.BohuniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC Topoľčany [B] TK ŠTK ŠamorínDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK 77 Skalica [B] TK Nová generácia NMnVDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC Topoľčany [A] TK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Kúpele PiešťanyMŠO ŠtúrovoDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TKM - Tenisový klub Madunice [A] TC PartizánskeDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Slávia SPU NitraTC EMPIRE Trnava [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Zlaté Moravce [A] LTC LeopoldovDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC EMPIRE Trnava [B] TK SAAG ŠahyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Zlaté Moravce [B] Detská tenisová škola NitraDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC Moravský Svätý JánTC Topoľčany [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK N.1 HolíčTK Nová generácia NMnVDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK ŠTK ŠamorínTC PartizánskeDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenis team Nové ZámkyTK 77 Skalica [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Kúpele PiešťanyTK 77 Skalica [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC EMPIRE Trnava [A] TC Topoľčany [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC EMPIRE Trnava [B] TK Ratufa LeviceDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020LTC LeopoldovTKM - Tenisový klub Madunice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC Topoľčany [A] Tenis team Nové ZámkyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Ratufa LeviceLTC LeopoldovDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020MŠO ŠtúrovoTK Zlaté Moravce [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020Detská tenisová škola NitraŠK Blava 1928 J.BohuniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Slávia SPU NitraTKM - Tenisový klub Madunice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC PartizánskeTC EMPIRE Trnava [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK SAAG ŠahyTK Zlaté Moravce [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK 77 Skalica [B] TK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Nová generácia NMnVTC Moravský Svätý JánDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TKM - Tenisový klub Madunice [B] TK SAAG ŠahyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TKM - Tenisový klub Madunice [A] TK ŠTK ŠamorínDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK 77 Skalica [A] Detská tenisová škola NitraDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC Topoľčany [B] TK Slávia SPU NitraDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Zlaté Moravce [A] TC EMPIRE Trnava [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020Tenis team Nové ZámkyTK Nová generácia NMnVDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020ŠK Blava 1928 J.BohuniceMŠO ŠtúrovoDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC Topoľčany [A] TK 77 Skalica [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Zlaté Moravce [B] TK Kúpele PiešťanyDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Zlaté Moravce [B] TK 77 Skalica [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC Moravský Svätý JánTK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK SAAG ŠahyLTC LeopoldovDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Slávia SPU NitraTC PartizánskeDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC EMPIRE Trnava [A] TK ŠTK ŠamorínDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Zlaté Moravce [A] TK Ratufa LeviceDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC EMPIRE Trnava [B] TKM - Tenisový klub Madunice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TK Kúpele PiešťanyŠK Blava 1928 J.BohuniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020MŠO ŠtúrovoDetská tenisová škola NitraDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
06.09.2020TC Topoľčany [B] TKM - Tenisový klub Madunice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk