www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  tréner  |  klub  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Martina Ogurčákováreg. číslo: 780722RZ448
Platnosť licence: 31.10.2023

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
22.01.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje triedy "C" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
29.01.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
05.02.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
12.02.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje triedy "C" S-ch  Vrchný rozhodcaOK 
19.02.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje triedy "B" D-d  Vrchný rozhodcaOK 
12.03.2022MŠK Poprad-TatryTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
19.03.2022TK F1 PopradTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
26.03.2022MŠK Poprad-TatryTurnaje triedy "B" D-ch  Vrchný rozhodcaOK 
07.05.2022Tenisová akadémia PrešovLetné regionálne majstrovstvá D-ch   D-d  Vrchný rozhodcanedostatočne vyplnená správa 
14.05.2022TK 1901 Spišská Nová VesLetné regionálne majstrovstvá S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 
05.07.2022TC EMPIRE TrnavaTurnaje triedy "B" S-ch   S-d  Zástupca rozhodcuOK 
22.07.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje triedy "C" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcanedostatočne vyplnená príloha správy 
31.07.2022MŠK Poprad-TatryTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
06.08.2022MŠK Poprad-TatryTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
12.08.2022MŠK Poprad-TatryTurnaje triedy "B" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
24.09.2022TK 1901 Spišská Nová VesTurnaje triedy "C" M   Ž  Vrchný rozhodcaOK 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
02.05.2022MŠK Poprad-Tatry [A] TC EMPIRE TrnavaExtraligaženyVRCHNÝ 
06.05.2022MŠK Poprad-Tatry [A] TK Slávia STU Bratislava [A] ExtraligamužiVRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [C] TK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.20221.TC Humenné [B] TK 1901 Spišská Nová Ves [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK 1901 Spišská Nová Ves [A] 1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022Tenisová akadémia PrešovTK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJ Sokol Prešov [B] TK Mladosť Košice [D] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022MŠK Poprad-TatryTJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJT Michalovce [B] ŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [B] TC 92 Levoča [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.20221.TC Humenné [A] TK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [A] 1.TC Humenné [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Profitennis Academy PrešovTKM BetliarDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK 1901 Spišská Nová Ves [B] TJT Michalovce [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022ŠTK Poprad VeľkáTJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [B] MŠK Poprad-TatryDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TC 92 Levoča [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJT Michalovce [A] TK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [C] TK 1901 Spišská Nová Ves [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.20221.TC Humenné [B] Tenisová akadémia PrešovDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJT Michalovce [B] TC 92 Levoča [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022ŠTK Poprad VeľkáTK Mladosť Košice [D] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJ Sokol Prešov [B] TJT Michalovce [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [A] TK 1901 Spišská Nová Ves [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Profitennis Academy PrešovTK 1901 Spišská Nová Ves [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TKM BetliarTK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJT Michalovce [A] 1.TC Humenné [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TK Mladosť Košice [D] TJT Michalovce [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TC 92 Levoča [B] MŠK Poprad-TatryDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TC 92 Levoča [A] TJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
11.06.2022TJ Sokol Prešov [A] TK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022TK Mladosť Košice [D] TC 92 Levoča [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022TKM Betliar1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022TC 92 Levoča [A] ŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022Tenisová akadémia PrešovTJT Michalovce [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022TK 1901 Spišská Nová Ves [A] TKM BetliarDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.2022TK 1901 Spišská Nová Ves [B] Tenisová akadémia PrešovDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
12.06.20221.TC Humenné [A] TK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.08.2022Tenisová akadémia PrešovLieskovský tenisový klub-LTCMSRdorastenciVRCHNÝ 
19.08.2022TK Kúpele PiešťanyTK Slovan BratislavaMSRdorastenciVRCHNÝ 
19.08.2022TC EMPIRE TrnavaTC BASELINE Banská BystricaMSRdorastenciVRCHNÝ 
19.08.2022MŠK Poprad-TatryTK LOVE 4 tennis BratislavaMSRdorastenciVRCHNÝ 
20.08.2022TC EMPIRE TrnavaMŠK Poprad-TatryMSRdorastenciVRCHNÝ 
20.08.2022Lieskovský tenisový klub-LTCTK Kúpele PiešťanyMSRdorastenciVRCHNÝ 
20.08.2022TC BASELINE Banská BystricaTK LOVE 4 tennis BratislavaMSRdorastenciVRCHNÝ 
20.08.2022Tenisová akadémia PrešovTK Slovan BratislavaMSRdorastenciVRCHNÝ 
21.08.2022TC EMPIRE TrnavaLieskovský tenisový klub-LTCMSRdorastenciVRCHNÝ 
21.08.2022MŠK Poprad-TatryTK Kúpele PiešťanyMSRdorastenciVRCHNÝ 
21.08.2022TK LOVE 4 tennis BratislavaTenisová akadémia PrešovMSRdorastenciVRCHNÝ 
21.08.2022TC BASELINE Banská BystricaTK Slovan BratislavaMSRdorastenciVRCHNÝ 
27.08.2022TK RužomberokMTC SninaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
27.08.2022TK 1901 Spišská Nová VesTK Kúpele PiešťanyMSRseniori 35+VRCHNÝ 
27.08.2022AŠK SkalicaŠK Slávia Filozof BratislavaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
27.08.2022MŠK Poprad-TatryTK ŠaľaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
28.08.2022MTC SninaTK Kúpele PiešťanyMSRseniori 35+VRCHNÝ 
28.08.2022AŠK SkalicaMŠK Poprad-TatryMSRseniori 35+VRCHNÝ 
28.08.2022TK RužomberokTK 1901 Spišská Nová VesMSRseniori 35+VRCHNÝ 
28.08.2022ŠK Slávia Filozof BratislavaTK ŠaľaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
29.08.2022TK 1901 Spišská Nová VesŠK Slávia Filozof BratislavaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
29.08.2022TK RužomberokTK ŠaľaMSRseniori 35+VRCHNÝ 
29.08.2022TK Kúpele PiešťanyMŠK Poprad-TatryMSRseniori 35+VRCHNÝ 
29.08.2022MTC SninaAŠK SkalicaMSRseniori 35+VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk