www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Radovan Palušreg. číslo: 760731RM178
Platnosť licence: 31.10.2020

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
24.11.2018ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "C" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
01.12.2018ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "C" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 
05.01.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
19.01.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "C" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
09.02.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "D" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
16.02.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "A" D-ch  Zástupca rozhodcuOK 
23.02.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "C" M   Ž  Vrchný rozhodcaneodhlásený neprezentovaný hráč 
02.03.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "D" D-d  Vrchný rozhodcaOK 
09.03.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "B" M   Ž  Vrchný rozhodcaOK 
16.03.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "A" S-d  Zástupca rozhodcuOK 
18.05.2019TK ZohorLetné regionálne majstrovstvá M   Ž  Zástupca rozhodcuNeúplne vyplnená príloha k správe 
22.06.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "B" M  Vrchný rozhodcanedodržanie času žrebovania 
29.06.2019ŠK TC Dúbravka BATurnaje triedy "C" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
10.07.2019JH Tenis Akadémia BratislavaTurnaje triedy "D" M-ch   M-d  Vrchný rozhodca 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
08.06.2019TC TALENT Bratislava [A] ŠK TC Dúbravka BA [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [A] TK Tennis Classic BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019VTC PezinokTenis-Bedminton klub D. LužnáDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Stupava [A] ŠK TC Dúbravka BA [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC TALENT Bratislava [B] TK Slávia STU BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TOP Tenis BratislavaTC Play Tennis Malinovo [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK LOVE 4 tennis BratislavaJH Tenis Akadémia BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Stupava [B] TC Play Tennis Malinovo [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [C] TK ONE BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis-Bedminton klub D. LužnáTŠP-tenisová škola Petržalka [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [B] Apollo Academy BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis-Bedminton klub D. LužnáTC TALENT Bratislava [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [B] VTC PezinokDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [C] TŠP-tenisová škola Petržalka [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Tennis Classic BratislavaTC TALENT Bratislava [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slávia STU BratislavaVTC PezinokDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Play Tennis Malinovo [A] TC Stupava [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Play Tennis Malinovo [B] TK LOVE 4 tennis BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019JH Tenis Akadémia BratislavaŠK TC Dúbravka BA [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019VTC PezinokTC TALENT Bratislava [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Stupava [A] TOP Tenis BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [A] TC Play Tennis Malinovo [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK LOVE 4 tennis BratislavaTC Stupava [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK ONE BratislavaTK Tennis Classic BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC TALENT Bratislava [A] TŠP-tenisová škola Petržalka [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [B] TK Slávia STU BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Apollo Academy BratislavaTC Play Tennis Malinovo [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TOP Tenis BratislavaTC TALENT BratislavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Play Tennis Malinovo [A] TŠP-tenisová škola Petržalka [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slávia STU Bratislava [A] TK Slovan Bratislava [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK ZohorApollo Academy BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK TC Dúbravka BATC Play Tennis Malinovo [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Play Tennis Malinovo [C] TŠP-tenisová škola Petržalka [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slávia STU Bratislava [B] TK Slovan Bratislava [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC TALENT BratislavaTC StupavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slovan Bratislava [B] TOP Tenis BratislavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [B] TK Slávia STU Bratislava [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slovan Bratislava [C] TC Play Tennis Malinovo [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slovan Bratislava [B] TC TALENT BratislavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TOP Tenis BratislavaTC StupavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Apollo Academy BratislavaŠK TC Dúbravka BADetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Play Tennis Malinovo [B] TK ZohorDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [A] TK Slávia STU Bratislava [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slovan Bratislava [A] TC Play Tennis Malinovo [C] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TŠP-tenisová škola Petržalka [A] TK ONE BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Tennis Classic BratislavaŠK TC Dúbravka BA [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC TALENT Bratislava [B] TŠP-tenisová škola Petržalka [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TOP Tenis BratislavaApollo Academy BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Slávia STU BratislavaTenis-Bedminton klub D. LužnáDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Play Tennis Malinovo [A] ŠK TC Dúbravka BA [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Stupava [B] ŠK TC Dúbravka BA [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Play Tennis Malinovo [B] JH Tenis Akadémia BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [B] TOP Tenis BratislavaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019Apollo Academy BratislavaTC Stupava [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK ONE BratislavaTC TALENT Bratislava [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019JH Tenis Akadémia BratislavaTC Stupava [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019ŠK TC Dúbravka BA [A] TK LOVE 4 tennis BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Slovan Bratislava [C] TŠP-tenisová škola Petržalka [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Play Tennis Malinovo [A] TK Slávia STU Bratislava [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Play Tennis Malinovo [B] Apollo Academy BratislavaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK ZohorŠK TC Dúbravka BADetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Slovan Bratislava [A] TŠP-tenisová škola Petržalka [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Play Tennis Malinovo [C] TK Slávia STU Bratislava [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk