www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Milan Pavlovčíkreg. číslo: 580109RM478
Platnosť licence: 31.10.2020

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
07.12.2019Tenisová akadémia PrešovHalové regionálne majstrovstvá S-d  Vrchný rozhodcaOK 
14.12.2019Tenisová akadémia PrešovHalové regionálne majstrovstvá M-ch  Vrchný rozhodcaOK 
04.01.2020Tenisová akadémia PrešovHalové MSR S-d  Zástupca rozhodcuOK 
07.03.2020TK Profitennis Academy PrešovTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
04.06.2020Tenisová akadémia PrešovLetné regionálne majstrovstvá D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
06.06.20201.TC HumennéLetné regionálne majstrovstvá M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
17.06.20201.TC HumennéTurnaje triedy "C" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 
23.06.2020Tenisová akadémia PrešovTurnaje triedy "A" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
02.07.20201.TC HumennéTurnaje triedy "B" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha správy 
13.07.2020Tenisová akadémia PrešovTurnaje triedy "A" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha správy 
15.08.20201.TC HumennéTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaneodhlásení neprezentovaní hráči 
22.08.20201.TC HumennéTurnaje detí do 8 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaspráva zaslaná po termíne 
29.08.20201.TC HumennéTurnaje triedy "C" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcanesprávne vyplnená príloha správy, správa zaslaná po termíne 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
05.09.2020Tenisová akadémia Prešov [B] TC 92 LevočaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.20201.TC Humenné [A] TK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJT Michalovce [B] TK DRANaM Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJ Sokol Prešov [A] TK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC 92 Levoča [A] TK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.20201.TC HumennéTenis Komplex KošiceDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJ Sokol Prešov [A] TK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.20201.TC Humenné [B] TK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJT Michalovce [A] TK DRANaM Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJ Sokol Prešov [B] TK Mladosť Košice [D] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC 92 Levoča [B] TK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJ Sokol Prešov [B] TK DRANaM KošiceDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020ŠTK Poprad VeľkáTK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [A] TJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK DRANaM Košice [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [C] Tenisová akadémia PrešovDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK DRANaM KošiceŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC 92 Levoča1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [C] Tenisová akadémia Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [A] TJT Michalovce [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenis Komplex KošiceTC 92 Levoča [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [B] TJT MichalovceDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [B] Tenisová akadémia Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK DRANaM Košice [A] TJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [D] TJT Michalovce [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Profitennis Academy Prešov1.TC HumennéDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [A] TK DRANaM KošiceDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJT Michalovce [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJT Michalovce [A] TJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenisová akadémia PrešovTC 92 Levoča [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenisová akadémia Prešov [A] 1.TC Humenné [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [D] TK DRANaM Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJ Sokol Prešov [B] ŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [C] TC 92 LevočaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenisová akadémia Prešov [B] 1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Mladosť Košice [A] TK DRANaM Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TC 92 Levoča [A] 1.TC HumennéDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Tenis Komplex KošiceTK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TJT MichalovceTJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK DRANaM KošiceTK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.20201.TC HumennéTenisová akadémia Prešov [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TJT MichalovceTJ Sokol PrešovDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [A] TJT MichalovceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenis Komplex KošiceTenisová akadémia PrešovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK DRANaM KošiceTJ Sokol PrešovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Profitennis Academy PrešovTK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenisová akadémia Prešov [B] TK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [A] 1.TC HumennéDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenisová akadémia Prešov [A] TK DRANaM KošiceDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [B] TJT MichalovceDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenisová akadémia Prešov [A] TK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenisová akadémia PrešovTK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [B] TK DRANaM KošiceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TJ Sokol PrešovTenisová akadémia Prešov [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TJ Sokol PrešovTK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TJT MichalovceTenis Komplex KošiceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK DRANaM KošiceTK Profitennis Academy PrešovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK DRANaM Košice1.TC HumennéDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020Tenisová akadémia PrešovTJT MichalovceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [B] TJ Sokol PrešovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TK Mladosť Košice [B] TJ Sokol PrešovDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
19.09.2020TJT MichalovceTenisová akadémia Prešov [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk