www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Milan Pavlovčíkreg. číslo: 580109RM478
Platnosť licence: 31.10.2020

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
15.12.2018Tenisová akadémia PrešovHalové regionálne majstrovstvá M-ch  Vrchný rozhodcaOK 
11.05.20191.TC HumennéLetné regionálne majstrovstvá M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
25.06.20191.TC HumennéTurnaje triedy "A" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 
05.07.20191.TC HumennéTurnaje triedy "B" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
15.07.2019Tenisová akadémia PrešovTurnaje triedy "A" S-ch   S-d  Vrchný rozhodca 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
29.04.2019Tenisová akadémia Prešov [A] MŠK Poprad-Tatry [A] ExtraligamužiVRCHNÝ 
01.05.2019Tenisová akadémia Prešov [A] TK Slovan BratislavaExtraligamužiVRCHNÝ 
08.06.2019TJ Sokol Prešov [B] Tenis Komplex Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJ Sokol Prešov [A] TK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJ Sokol Prešov [A] Tenis Komplex Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [A] TK SvitDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠTK Poprad VeľkáTenisová akadémia Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC 92 LevočaTK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [C] 1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJ Sokol Prešov [C] Tenisová akadémia Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJT MichalovceTC 92 LevočaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [B] TJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK DRANaM Košice [A] MŠK Poprad-TatryDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJT Michalovce [A] Tenisová akadémia PrešovDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [B] 1.TC Humenné [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK SvitŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenisová akadémia Prešov [B] TK Mladosť Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.20191.TC Humenné [A] TJ Sokol Prešov [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenisová akadémia Prešov [A] TK Mladosť Košice [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJ Sokol Prešov [B] TK DRANaM Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC 92 LevočaTJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenisová akadémia PrešovTK Mladosť Košice [D] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [A] TK DRANaM Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [C] TJT Michalovce [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis Komplex Košice [A] TK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019MŠK Poprad-TatryTK Mladosť Košice [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis Komplex Košice [B] TJT MichalovceDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK DRANaM Košice [B] TC 92 LevočaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [A] ŠTK Poprad VeľkáDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [B] TK DRANaM Košice [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [D] TJT Michalovce [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJT Michalovce [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenisová akadémia Prešov [A] 1.TC Humenné [A] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019MŠK Poprad-TatryTJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [C] TJ Sokol Prešov [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.20191.TC Humenné [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis Komplex Košice [A] 1.TC Humenné [B] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Mladosť Košice [B] TJ Sokol Prešov [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenisová akadémia Prešov [B] TK SvitDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019Tenis Komplex Košice [B] TC 92 LevočaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TJT MichalovceTJ Sokol Prešov [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk