www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Karol Köberlingreg. číslo: 670824RM177
Platnosť licence: 31.10.2020

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
02.01.2020TK Baník PrievidzaTurnaje triedy "D" S-ch  Vrchný rozhodcaOK 
18.01.2020Lieskovský tenisový klub-LTCTurnaje triedy "B" M-ch  Vrchný rozhodcaOK 
01.02.2020TK Hradová LučenecTurnaje triedy "B" M  Vrchný rozhodcaOK 
08.02.2020TK ŽilinaTurnaje triedy "A" D-d  Vrchný rozhodcaOK 
13.06.2020TK Baník PrievidzaLetné regionálne majstrovstvá M   Ž  Vrchný rozhodcaOK 
22.07.2020TK Baník PrievidzaTurnaje triedy "C" M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
14.08.2020TK Baník PrievidzaTurnaje triedy "A" S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 
12.09.2020TK Baník PrievidzaTurnaje triedy "A" D-ch   D-d  Vrchný rozhodcaOK 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
10.06.2020TC BASELINE Banská BystricaTK Slovan BratislavaExtraligamužiVRCHNÝ 
12.06.2020TC BASELINE Banská BystricaTK Pro Set Bratislava [A] ExtraligamužiVRCHNÝ 
05.09.2020TK Dolné KysuceTK Žilina [B] Detský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Dolné KysuceTA Edmund Pavlík B. Bystrica [B] Detský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] TK Hradová LučenecDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [D] TA M. Ryšavého BojniceDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Nová DubnicaTK Tenis Centrum BojniceDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK MŠK Žiar nad HronomBenet LTC BytčaDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Žilina [C] TA Edmund Pavlík B. Bystrica [D] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Baník Prievidza [A] TK Šport PúchovDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [A] TK Žilina [D] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Šport PúchovLieskovský tenisový klub-LTCDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Žilina [D] TK PúchovDetský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Lieskovský tenisový klub-LTCTK Baník Prievidza [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Žilina [B] TA Edmund Pavlík B. Bystrica [B] Detský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK HriňováTK Dolné KysuceDetský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [C] TK RužomberokDetský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK RužomberokTK Baník Prievidza [B] Detský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Šport Park LúčkyTK Žilina [A] Detský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Hradová LučenecTK Nová DubnicaDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020Benet LTC BytčaŠK Pepas Slovenská Ľupča [B] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Tenis Centrum BojniceŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] Detský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TA M. Ryšavého BojniceTK Žilina [C] Detský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [B] TK HriňováDetský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK PúchovTA Edmund Pavlík B. Bystrica [A] Detský DC a FC - oblastné IIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Žilina [A] TK Elán Veľký KrtíšDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Tenis Centrum BojniceTK Hradová LučenecDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Baník Prievidza [B] TA Edmund Pavlík B. Bystrica [C] Detský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [B] TK MŠK Žiar nad HronomDetský DC a FC - oblastné IDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] TK Nová DubnicaDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Žilina [B] TK HriňováDetský DC a FC - oblastné IIIDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
05.09.2020TK Elán Veľký Krt횊port Park LúčkyDetský DC a FC - oblastné IVDavis Cup do 10 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Dolné Kysuce [B] TK Baník PrievidzaDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [A] TK ŽilinaDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020Fresh club ZvolenTA Edmund Pavlík B. Bystrica [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TA Edmund Pavlík B. Bystrica [B] TA M. Ryšavého Bojnice [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Žilina [B] Benet LTC BytčaDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Hradová LučenecTK Dolné KysuceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Žilina [C] Šport Park LúčkyDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Žilina [A] TK Šport PúchovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020Benet LTC BytčaTK Tenis Centrum BojniceDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020Benet LTC BytčaŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Šport PúchovTK Tenis Centrum BojniceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK ŽilinaFresh club ZvolenDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020Šport Park LúčkyŠK Pepas Slovenská Ľupča [B] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Baník PrievidzaTA M. Ryšavého Bojnice [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] TK Žilina [B] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TA M. Ryšavého Bojnice [B] TK Dolné Kysuce [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Tenis Centrum BojniceTK Dolné Kysuce [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [B] TK Žilina [C] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Tenis Centrum BojniceTK Žilina [A] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
26.09.2020TK Dolné Kysuce [A] Benet LTC BytčaDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [A] TK Hradová LučenecDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TK Žilina [B] TK Dolné KysuceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TK Baník PrievidzaTK ŽilinaDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TA M. Ryšavého Bojnice [B] Fresh club ZvolenDetský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TK Dolné Kysuce [B] TA Edmund Pavlík B. Bystrica [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020Šport Park LúčkyTK Žilina [A] Detský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020ŠK Pepas Slovenská Ľupča [B] TK Šport PúchovDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TK Žilina [C] TK Tenis Centrum BojniceDetský DC a FC - regionálneDavis Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020Benet LTC BytčaTA M. Ryšavého Bojnice [A] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 
27.09.2020TK Dolné Kysuce [A] TA Edmund Pavlík B. Bystrica [B] Detský DC a FC - regionálneFed Cup do 8 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk