www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta rozhodcu - prehľad činnosti rozhodcu

Pavol Šimoreg. číslo: 650727RM009
Platnosť licence: 31.10.2019

sezóna:   

Domáce turnaje

Dátumusporiadateľtriedakategóriafunkciapoznámka
15.12.2018TK Kúpele PiešťanyHalové regionálne majstrovstvá M-d  Vrchný rozhodcaOK 
12.01.2019TK HSC PiešťanyHalové MSR M-ch  Vrchný rozhodcaOK 
09.02.2019TK HSC PiešťanyTurnaje detí do 10 rokov De-ch   De-d  Vrchný rozhodcaOK 
16.03.2019ŠK Blava 1928 J.BohuniceTurnaje triedy "A" S-ch  Vrchný rozhodcaOK 
27.05.2019TK Kúpele PiešťanyLetné MSR M-ch   M-d  Vrchný rozhodcaOK 
03.06.2019TK Kúpele PiešťanyLetné MSR S-ch   S-d  Vrchný rozhodcaOK 

Družstvá

Dátumdomácihostianázov súťažekategóriafunkciapoznámka
08.06.2019ŠK Blava 1928 J.BohuniceOZ Slávia TrnavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠKM Nádeje TrakoviceTC Topoľčany [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC EMPIRE Trnava [C] LTC Leopoldov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Kúpele Piešťany [B] TK AS Trenčín [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Zlaté Moravce [A] TKM - Tenisový klub MaduniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC EMPIRE Trnava [B] TK SenicaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC EMPIRE Trnava [A] TK Spartak KomárnoDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK AS Trenčín [B] TK HSC PiešťanyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK N.1 HolíčLTC Leopoldov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Kúpele Piešťany [A] TK 77 SkalicaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Zlaté Moravce [B] TK Slávia SPU NitraDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC EMPIRE Trnava [D] TK Nová generácia NMnVDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slávia SPU NitraTK Kúpele Piešťany [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019OZ Slávia TrnavaTC EMPIRE Trnava [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019LTC Leopoldov [B] ŠKM Nádeje TrakoviceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Topoľčany [A] ŠK Blava 1928 J.BohuniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK AS Trenčín [A] TC EMPIRE Trnava [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK SenicaTK Zlaté Moravce [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TKM - Tenisový klub MaduniceTK Kúpele Piešťany [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Spartak KomárnoTK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019LTC Leopoldov [A] TK AS Trenčín [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK HSC PiešťanyTC EMPIRE Trnava [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK 77 SkalicaTC EMPIRE Trnava [D] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Nová generácia NMnVTK Zlaté Moravce [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK HSC PiešťanyTK Spartak KomárnoDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC EMPIRE Trnava [A] LTC Leopoldov [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK AS Trenčín [B] TK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Slávia SPU NitraTK 77 SkalicaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Kúpele Piešťany [A] TK Nová generácia NMnVDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Zlaté Moravce [B] TC EMPIRE Trnava [D] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TC Topoľčany [A] OZ Slávia TrnavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠK Blava 1928 J.BohuniceLTC Leopoldov [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019ŠKM Nádeje TrakoviceTC EMPIRE Trnava [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TKM - Tenisový klub MaduniceTK AS Trenčín [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Kúpele Piešťany [B] TK SenicaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
08.06.2019TK Zlaté Moravce [A] TC EMPIRE Trnava [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019LTC Leopoldov [B] TC Topoľčany [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK AS Trenčín [A] TK Zlaté Moravce [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC EMPIRE Trnava [B] TK Kúpele Piešťany [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK SenicaTKM - Tenisový klub MaduniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Spartak KomárnoTK AS Trenčín [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK N.1 HolíčTC EMPIRE Trnava [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019LTC Leopoldov [A] TK HSC PiešťanyDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK 77 SkalicaTK Zlaté Moravce [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC EMPIRE Trnava [D] TK Kúpele Piešťany [A] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Nová generácia NMnVTK Slávia SPU NitraDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019OZ Slávia TrnavaŠKM Nádeje TrakoviceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC EMPIRE Trnava [C] ŠK Blava 1928 J.BohuniceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019LTC Leopoldov [B] OZ Slávia TrnavaDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC Topoľčany [A] TC EMPIRE Trnava [C] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019ŠK Blava 1928 J.BohuniceŠKM Nádeje TrakoviceDetský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK SenicaTK AS Trenčín [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TKM - Tenisový klub MaduniceTC EMPIRE Trnava [B] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Kúpele Piešťany [B] TK Zlaté Moravce [A] Detský DC a FC - oblastné IFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019LTC Leopoldov [A] TK Spartak KomárnoDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK HSC PiešťanyTK N.1 HolíčDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TC EMPIRE Trnava [A] TK AS Trenčín [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Nová generácia NMnVTK 77 SkalicaDetský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Slávia SPU NitraTC EMPIRE Trnava [D] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 
09.06.2019TK Kúpele Piešťany [A] TK Zlaté Moravce [B] Detský DC a FC - oblastné IIFed Cup do 10 r.VRCHNÝ 

Medzinárodné turnaje

Dátumakciatriedakategóriafunkciapoznámka
Neboli najdené žiadne záznamy


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk