www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
vyhľadávanie  |  detail

     

Karta hráča - získané body v sezóne 2019

Alex Maximilián Hronreg. číslo: 070111HM560
Platnosť registrácie: 31.10.2021
Veková kategória:mladší žiaci
sezóna:   

mladší žiaci

začiatokkoniecnázov turnajatriedakolo 2body 2kolo 4body 4
Jednotlivci
24.11.201826.11.2018ŠK TC Dúbravka BAC81880
15.12.201818.12.2018TŠP-tenisová škola PetržalkaHMR160F55
02.01.201904.01.2019TK Pro Set BratislavaCF36818
12.01.201915.01.2019TK HSC PiešťanyHMSR-0890
19.01.201922.01.2019TK HSC PiešťanyB32080
23.02.201926.02.2019TŠP-tenisová škola PetržalkaB320F86
02.03.201905.03.2019TK Progres PrešovA320160
11.05.201914.05.2019TŠP-tenisová škola PetržalkaMR840F80
27.05.201931.05.2019TK Kúpele PiešťanyMSR16838100
18.06.201921.06.2019OZ ŠK Odema PúchovB1629843
24.06.201928.06.2019TK Kúpele PiešťanyA1648872
09.07.201913.07.2019TK ŽilinaA320160
16.07.201919.07.2019TK Slávia STU BratislavaB320160
10.08.201913.08.2019TK Jednotka BratislavaB1629SF62
17.08.201920.08.2019TC EMPIRE TrnavaB843SF62
14.09.201918.09.2019TK Slovan BratislavaA1648160
 
29.07.2019---Zlín - CZE---3242-0
05.08.2019---Písek - CZE----0894
 
Družstvá
01.05.2019---I. trieda ----10-25
08.05.2019---I. trieda ----10-25
26.05.2019---I. trieda ----8-25
02.06.2019---I. trieda ----4-25
22.08.2019---MSR ----0-0
23.08.2019---MSR ----0-0
24.08.2019---MSR ----0-0

starší žiaci

začiatokkoniecnázov turnajatriedakolo 2body 2kolo 4body 4
Jednotlivci
01.12.201803.12.2018ŠK TC Dúbravka BAC161280
08.12.201811.12.2018TK Jednotka BratislavaHMR32080
27.12.201829.12.2018TC TopoľčanyC1612818
05.01.201907.01.2019TK LOVE 4 tennis BratislavaC320160
09.02.201911.02.2019Lieskovský tenisový klub-LTCC1612160
23.03.201925.03.2019TK Kysucké Nové MestoC320160
27.04.201929.04.2019Tenis-Bedminton klub D. LužnáD166F18
18.05.201921.05.2019TK Slovan BratislavaMR1627160
04.07.201906.07.2019TŠP-tenisová škola PetržalkaC818SF18
12.07.201914.07.2019ŠK Blava 1928 J.BohuniceC16080
20.07.201923.07.2019TK ŽilinaB320160
24.07.201926.07.2019TC TopoľčanyC16080
02.08.201906.08.2019TK Slovan BratislavaA3232160
08.08.201911.08.2019TK HSC PiešťanyB320-0
25.08.201927.08.2019ŠK TC Dúbravka BAC1612SF26
31.08.201902.09.2019TK Slovan GalantaDSF13V18
 
Družstvá
04.05.2019---II. trieda ----0-0
25.05.2019---II. trieda ----3-0
01.06.2019---II. trieda ----6-10

dorastenci

začiatokkoniecnázov turnajatriedakolo 2body 2kolo 4body 4
Jednotlivci
16.03.201918.03.2019AŠK SkalicaC320-0
18.04.201920.04.2019TŠP-tenisová škola PetržalkaD640-0
29.06.201901.07.2019ŠK TC Dúbravka BAC320160
07.09.201909.09.2019TŠP-tenisová škola PetržalkaC320160


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk