' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090035 - TC Topoľčany
Miesto konania (adresa dvorcov):Javorová 4640, Topoľčany
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kopál František (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Mokrá Marcela (B)   
Termín od:17.12.2016 Termín do:20.12.2016
Kontakt:Ing Róbert Korec
Kontakt tel.:dv. - 0911272070, mobil - 0905209130,
Kontakt e-mail:korecspedition@stonline.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-16.12.2016 11:30ZsTZ

Poznámky:

  Rozpisspráva
VR: František Kopál, ZVR: Marcela Mokrá

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)David Schwarc 
   17.12.2016 09:30
2. BYE 
 
3. Xavier Jakubovič 
   17.12.2016 09:30
4. BYE 
 
5. Patrik Hulín 
   17.12.2016 08:30
6. Artur Dosedla 
 
7. (5-8)Oskar Kutný 
   17.12.2016 11:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Matúš Kido 
   17.12.2016 09:30
10. BYE 
 
11. Lukáš Hochel 
   17.12.2016 09:30
12. BYE 
 
13. Marek Naňo 
   17.12.2016 08:30
14. Samuel Janec 
 
15. BYE 
   17.12.2016 11:30
16. (5-8)Aleš Michalica 
 
17. BYE 
   17.12.2016 11:30
18. (5-8)Yannik Rogulski 
 
19. Martin Paulík 
   17.12.2016 08:30
20. Juraj Orihel 
 
21. BYE 
   17.12.2016 10:30
22. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
23. BYE 
   17.12.2016 10:30
24. (3-4)Jakub Králik 
 
25. BYE 
   17.12.2016 12:00
26. (5-8)Martin Srnánek 
 
27. Matúš Kuba-Danaj 
   17.12.2016 09:30
28. Tomáš Talajka 
 
29. BYE 
   17.12.2016 10:30
30. Filip Palenčík 
 
31. BYE 
   17.12.2016 10:30
32. (2)Samuel Guzoň 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Guzoň S.  Schwarc D. 
   17.12.2016
2. BYE 
 
3. Jakubovič X.  Naňo M. 
   17.12.2016
4. Hochel L.  Paulík M. 
 
5. Hulín P.  Talajka T. 
   17.12.2016
6. Kuba-Danaj M.  Michalica A. 
 
7. Srnánek M.  Rogulski Y. 
   17.12.2016
8. (2)Kido M.  Králik J. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Schwarc David30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 2
2 Guzoň Samuel30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 9
3 Králik Jakub30.11.20172005M-chTK TENEM Nemšová 13
4 Kido Matúš30.11.20172005M-chTK ASICS Trenčín 16
5 Kutný Oskar30.11.20172005M-chTK Kúpele Piešťany 24
6 Srnánek Martin31.01.20182005M-chTK Senica 29
7 Michalica Aleš30.11.20172005M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 33
8 Rogulski Yannik30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 36
9 Kuba-Danaj Matúš30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 50
10 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20172005M-chSlovenský tenisový zväz 90
11 Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
12 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
14 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
15 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
17 Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
18 Palenčík Filip31.10.20182006M-chTK Slávia SPU Nitra  
19 Janec Samuel28.02.20182005M-chTennis club Veľké Kostoľany  
20USPOrihel Juraj28.02.20182005M-chTennis club Veľké Kostoľany  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bačík Adam30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 61
2Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
3Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
4Dvorský Daniel30.04.20182005M-chTK HSC Piešťany 90
5Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno  
6Lazarčík Markus30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 4
7Zsemlye Bence30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 21


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk