www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná
Názov turnaja:DUNAJSKÁ LUŽNÁ CUP
Miesto konania (adresa dvorcov):Nobelovo namestie 6 Bratislava
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Kurek Ľubomír (C) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Soročin Peter (A3)   
Termín od:03.12.2016 Termín do:05.12.2016
Kontakt:Patrik Valo
Kontakt tel.:dv. - 0902355812, mobil - 0918542116,
Kontakt e-mail:info@tbluzna.eu
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--02.12.2016 10:00Nobel.nám. klubovňa

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie ch/d,
VR: Ľubomír Kurek, ZVR: Peter Soročin

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nathan André Halahija 
   03.12.2016 17:30
2. BYE 
 
3. Richard Czinege 
   03.12.2016 14:30
4. Martin Demčák 
 
5. Milan Karasz 
   03.12.2016 14:30
6. Nikolas Milata 
 
7. Dhani Hajdin 
   03.12.2016 14:30
8. (5-8)Lukáš Višňovský 
 
9. (3-4)Aleš Michalica 
   03.12.2016 14:30
10. Maximilián Jaroščák 
 
11. David Brázda 
   03.12.2016 15:30
12. Marek Klanduch 
 
13. Walter Ihring 
   03.12.2016 15:30
14. Alex Kohút 
 
15. Xavier Jakubovič 
   03.12.2016 15:30
16. (5-8)po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
17. (5-8)Šimon Chrenko 
   03.12.2016 15:30
18. Lukáš Hochel 
 
19. Július Hubinský 
   03.12.2016 16:30
20. Jakub Adamko 
 
21. Hugo Bujňák 
   03.12.2016 16:30
22. Artur Dosedla 
 
23. Samuel Melaga 
   03.12.2016 16:30
24. (3-4)Dominik Vida 
 
25. (5-8)Filip Kollárik 
   03.12.2016 16:30
26. Nikolas Paulovič 
 
27. Martin Paulík 
   03.12.2016 17:30
28. Patrik Hulín 
 
29. Jaroslav Karovič 
   03.12.2016 17:30
30. Patrik Chren 
 
31. BYE 
   03.12.2016 19:00
32. (2)Martin Laca 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Halahija Nathan André31.12.20172005M-chTK Strojár Malacky 23
2 Laca Martin30.11.20172005M-chTK Slovan Bratislava 27
3 Vida Dominik30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
4 Michalica Aleš30.11.20172005M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 33
5 Chrenko Šimon30.11.20172005M-chTC TALENT Bratislava 35
6USPKollárik Filip30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 51
7 Višňovský Lukáš31.12.20172005M-chTK LOVE 4 TENNIS 52
8 Bujňák Hugo28.02.20182005M-chTK Slávia STU Bratislava 55
9 Brázda David30.06.20182005M-chTK Inter Bratislava 77
10 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20172005M-chSlovenský tenisový zväz 90
11USPDemčák Martin31.10.20182005M-chTK Atlantis Bratislava 90
12 Ihring Walter31.12.20172005M-chŠK 26 Karlovka 90
13USPMelaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
14 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
15 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
16USPHubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
17 Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
18 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
19 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
20 Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno  
21USPKlanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
22 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
23USPCzinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
24 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
25 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chBratislavský tenisový zväz  
26 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
27 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
28 Milata Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Hajdin Dhani31.10.20182006M-chVTC Pezinok  
30USPAdamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Kuba-Danaj Matúš30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 50
3Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk