www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080060 - ŠK TC Dúbravka
Názov turnaja:MISO TOUR 2017
Miesto konania (adresa dvorcov):Lysáková ulica, Bratislava Dúbravka
Trieda:Turnaje triedy "D" Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Vavro Michal (A3) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Paluš Radovan (B2)   
Termín od:26.11.2016 Termín do:28.11.2016
Kontakt:Mgr. Michal Vavro
Kontakt tel.:mobil - 0915/417334,
Kontakt e-mail:miso.sro@atlas.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci32--25.11.2016 8:30Lysáková ulica

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie /CH/D/
VR:Michal Vavro, ZVR: Radovan Paluš

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Nathan André Halahija 
   26.11.2016 09:00
2. BYE 
 
3. Marek Naňo 
   26.11.2016 09:00
4. BYE 
 
5. David Baláž 
   26.11.2016 08:00
6. Martin Paulík 
 
7. (5-8)Walter Ihring 
   26.11.2016 10:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Aleš Michalica 
   26.11.2016 10:00
10. BYE 
 
11. Patrik Hulín 
   26.11.2016 08:00
12. Patrik Chren 
 
13. Lukáš Hochel 
   26.11.2016 08:00
14. Martin Linhart 
 
15. BYE 
   26.11.2016 10:00
16. (5-8)Lukáš Višňovský 
 
17. BYE 
   26.11.2016 10:00
18. (5-8)Lukáš Imrišek 
 
19. Július Hubinský 
   26.11.2016 08:00
20. Maximilián Jaroščák 
 
21. Jaroslav Karovič 
   26.11.2016 09:00
22. Nikolas Paulovič 
 
23. BYE 
   26.11.2016 11:15
24. (3-4)Šimon Chrenko 
 
25. BYE 
   26.11.2016 11:15
26. (5-8)David Brázda 
 
27. Alex Kohút 
   26.11.2016 09:00
28. Artur Dosedla 
 
29. BYE 
   26.11.2016 09:00
30. Richard Czinege 
 
31. BYE 
   26.11.2016 09:00
32. (2)Martin Laca 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Halahija Nathan André31.12.20172005M-chTK Strojár Malacky 23
2 Laca Martin30.11.20172005M-chTK Slovan Bratislava 27
3 Michalica Aleš30.11.20172005M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 33
4 Chrenko Šimon30.11.20172005M-chTC TALENT Bratislava 35
5 Imrišek Lukáš30.11.20172005M-chTK Pro Set Bratislava 39
6 Višňovský Lukáš31.12.20172005M-chTK LOVE 4 TENNIS 52
7 Brázda David30.06.20182005M-chTK Inter Bratislava 77
8 Ihring Walter31.12.20172005M-chŠK 26 Karlovka 90
9 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
10 Dosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
11 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
12 Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
13 Baláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
14 Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
15 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
16 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
17 Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
18 Jaroščák Maximilián31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  
19 Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
20 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
21 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chBratislavský tenisový zväz  
22 Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
2Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
3Kuba-Danaj Matúš30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 50


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk