' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100080 - Lieskovský tenisový klub-LTC
Miesto konania (adresa dvorcov):Hájik 405/17, Lieskovec 962 21
Trieda:Turnaje triedy "C" Povrch:Green set
Vrchný rozhodca:Homolová Jana (B2) Počet dvorcov:2
Zástupca rozhodcu:Strečok Martin (C)   
Termín od:21.01.2017 Termín do:23.01.2017
Kontakt:Ing. Jana Tužinská
Kontakt tel.:dv. - 0915874845, mobil - 0905892677,
Kontakt e-mail:jana.tuzinska@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-20.01.2017 10:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Jana Homolová, ZVR: Martin Strečok

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Oliver Pivník 
   21.01.2017 10:45
2. BYE 
 
3. Tomáš Jasenák 
   21.01.2017 10:45
4. BYE 
 
5. Jakub Kladivík 
   21.01.2017 08:30
6. Ramon Tarač 
 
7. (5-8)Daniel Dvorský 
   21.01.2017
8. BYE 
 
9. (3-4)Boris Daňuš 
   21.01.2017 10:45
10. BYE 
 
11. Samuel Melaga 
   21.01.2017 10:45
12. BYE 
 
13. Marek Vaco 
   21.01.2017 09:30
14. Peter Ševčík 
 
15. BYE 
   21.01.2017 14:30
16. (5-8)Marko Srogoň 
 
17. BYE 
   21.01.2017 14:30
18. (5-8)Adam Gejdoš 
 
19. Marek Klanduch 
   21.01.2017 09:30
20. Tomáš Talajka 
 
21. BYE 
   21.01.2017 12:00
22. Timon Sirota 
 
23. BYE 
   21.01.2017 12:00
24. (3-4)Kristián Jakub Novák 
 
25. BYE 
   21.01.2017 15:30
26. (5-8)Samuel Krnáč 
 
27. Jakub Medveď 
   21.01.2017 08:30
28. po vyžrebovaní odhlásený 1 
 
29. BYE 
   21.01.2017 13:15
30. Jakub Matula 
 
31. BYE 
   21.01.2017 13:15
32. (2)Adam Ondrášik 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Pivník O.  Ondrášik A. 
   21.01.2017
2. BYE 
 
3. Klanduch M.  Krnáč S. 
   21.01.2017
4. Vaco M.  Jasenák T. 
 
5. Talajka T.  Melaga S. 
   21.01.2017
6. Srogoň M.  Gejdoš A. 
 
7. Dvorský D.  Kladivík J. 
   21.01.2017
8. (2)Novák K.  Sirota T. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Pivník Oliver30.11.20172005M-chMTK Rimavská Sobota 11
2 Ondrášik Adam30.11.20172005M-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
3 Daňuš Boris30.11.20172005M-chTA Rimavská Sobota 21
4 Novák Kristián Jakub30.11.20172005M-chTC Slávia UPJŠ Košice 26
5 Krnáč Samuel31.12.20172005M-chLieskovský tenisový klub-LTC 52
6 Srogoň Marko31.03.20182005M-chTK Tvrdošín 83
7 Gejdoš Adam31.03.20182005M-chTK Tvrdošín 83
8 odhlásený 1 po vyžrebovaní31.10.20172005M-chSlovenský tenisový zväz 90
9 Dvorský Daniel30.04.20182005M-chTK HSC Piešťany 90
10 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
11 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
12 Kladivík Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
13 Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
14 Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
15 Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska  
16 Sirota Timon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
17 Tarač Ramon31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
18 Klanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
19 Ševčík Peter31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice  
20 Matula Jakub31.10.20182006M-chTK Vrútky  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Cetner Nikolas Alec31.10.20182005M-chTA Rimavská Sobota  
2Duraj Martin31.03.20182005M-chTK Banská Bystrica 44
3Papuščák Šimon30.11.20172005M-chTKM Martin 17
4Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
5Rogulski Yannik30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 36


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk