' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080087 - TK Jednotka
Miesto konania (adresa dvorcov):TK Jednotka, Prokofievova 5, 851 05 Bratislava Petržalka
Trieda:Halové regionálne majstrovstvá Povrch:Antuka
Vrchný rozhodca:Hasaj Ján (A) Počet dvorcov:4
Zástupca rozhodcu:Šramková Lucia (C1)   
Termín od:17.12.2016 Termín do:20.12.2016
Kontakt:Lucia Šramková
Kontakt tel.:mobil - 0903232027,
Kontakt e-mail:rebecca.sramkova@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-16.12.2016 10:00BTZ

Poznámky:

rozpis, správa
VR: Ján Hasaj, ZVR: Lucia Šramková

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Simon Norrman 
   17.12.2016 10:00
2. BYE 
 
3. Nikolas Milata 
   17.12.2016 10:00
4. BYE 
 
5. Šimon Chrenko 
   17.12.2016 08:00
6. Július Hubinský 
 
7. (5-8)Lukáš Duroška 
   17.12.2016 10:00
8. BYE 
 
9. (3-4)Bence Zsemlye 
   17.12.2016 10:00
10. BYE 
 
11. Lukáš Imrišek 
   17.12.2016 08:00
12. Lukáš Višňovský 
 
13. Filip Kollárik 
   17.12.2016 08:00
14. Teo Majtan 
 
15. BYE 
   17.12.2016 10:00
16. (5-8)Martin Laca 
 
17. BYE 
   17.12.2016 11:00
18. (5-8)Nathan André Halahija 
 
19. Patrik Chren 
   17.12.2016 09:00
20. Jaroslav Karovič 
 
21. Michal Bušniak 
   17.12.2016 09:00
22. Alex Kohút 
 
23. BYE 
   17.12.2016 11:00
24. (3-4)Max Mikuláš Macháč 
 
25. BYE 
   17.12.2016 11:00
26. (5-8)Dominik Vida 
 
27. Martin Linhart 
   17.12.2016 09:00
28. Nikolas Paulovič 
 
29. Hugo Bujňák 
   17.12.2016 09:00
30. Jakub Adamko 
 
31. BYE 
   17.12.2016 12:30
32. (2)Michal Sabol 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Norrman S.  Sabol M. 
   18.12.2016 11:00
2. Paulovič N.  Karovič J. 
 
3. Imrišek L.  Kohút A. 
   18.12.2016 11:00
4. Duroška L.  Zsemlye B. 
 
5. Linhart M.  Bušniak M. 
   18.12.2016 11:00
6. Chren P.  Hubinský J. 
 
7. Vida D.  Chrenko Š. 
   18.12.2016 11:00
8. (2)Macháč M.  Halahija N. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Norrman Simon30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 3
2 Sabol Michal30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 8
3 Macháč Max Mikuláš30.11.20172005M-chTJ Slavoj Ovsište 10
4 Zsemlye Bence30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 21
5 Halahija Nathan André31.12.20172005M-chTK Strojár Malacky 23
6 Duroška Lukáš30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 25
7 Laca Martin30.11.20172005M-chTK Slovan Bratislava 27
8 Vida Dominik30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
9 Chrenko Šimon30.11.20172005M-chTC TALENT Bratislava 35
10 Imrišek Lukáš30.11.20172005M-chTK Pro Set Bratislava 39
11 Kollárik Filip30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 51
12 Višňovský Lukáš31.12.20172005M-chTK LOVE 4 TENNIS 52
13 Bujňák Hugo28.02.20182005M-chTK Slávia STU Bratislava 55
14 Majtan Teo31.12.20172005M-chTK Jednotka 90
15 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
16 Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
17 Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chBratislavský tenisový zväz  
18 Bušniak Michal31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
19 Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
20 Milata Nikolas31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
21 Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
22 Adamko Jakub31.10.20182006M-chJH Tenis Akadémia Bratislava  
23 Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Brázda David30.06.20182005M-chTK Inter Bratislava 77
2Kardoš Markus30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 28
3Mészár Oliver30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 42
4Vajgel Alexej31.10.20182006M-chTK Slovan Bratislava  


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk