' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Stredoslovenský region
Usporiadateľ:100107 - OZ ŠK Odema Púchov
Miesto konania (adresa dvorcov):Nábrežie slobody 1926/4,Púchov 020 01
Trieda:Halové MSR Povrch:Herculan TC
Vrchný rozhodca:Lazorová Angela (A3) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Luhový Ivan (B2)   
Termín od:11.02.2017 Termín do:14.02.2017
Kontakt:Martina Chovancová
Kontakt tel.:byt - 0918646129, dv. - 0948816270, fax - 0424631818, mobil - 0918646129,
Kontakt e-mail:martina@sportcentrumpuchov.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
dorastenky3216-11.02.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Angela Lazorová, ZVR: Ivan Luhový

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Lenka Stará 
   11.02.2017
2. Alexandra Matejčíková 
 
3. Bianca Behúlová 
   11.02.2017
4. Alica Sepešiová 
 
5. Patrícia Junasová 
   11.02.2017
6. Petra Mária Kerdíková 
 
7. Sharon Jobbágyová 
   11.02.2017
8. (5-8)Andrea Mayerová 
 
9. (3-4)Romana Čisovská 
   11.02.2017
10. Katarína Kužmová 
 
11. Eszter Méri 
   11.02.2017
12. Viktória Macková 
 
13. Veronika Nicoletta Festenburg 
   11.02.2017
14. Inez Maria Kotlíková 
 
15. Paulína Ela Mihoková 
   11.02.2017
16. (5-8)Sofia Milatová 
 
17. (5-8)Michaela Krausková 
   11.02.2017
18. Emma Hubeková 
 
19. Daniela Hláčiková 
   11.02.2017
20. Rebeka Martančíková 
 
21. Natália Seduchová 
   11.02.2017
22. Zuzana Paveleková 
 
23. Natália Schwarcová 
   11.02.2017
24. (3-4)Kiara Petrovická 
 
25. (5-8)Tatiana Šimová 
   11.02.2017
26. Chiara Renáta Supák 
 
27. Petra Holubová 
   11.02.2017
28. Martina Smoleňová 
 
29. Laura Duhl 
   11.02.2017
30. Lucia Maliňák 
 
31. Barbora Cibáková 
   11.02.2017
32. (2)Veronika Kőberlingová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Čisovská R.  Petrovická K. 
   11.02.2017
2. BYE 
 
3. Maliňák L.  Méri E. 
   11.02.2017
4. BYE 
 
5. (3-4)Mayerová A.  Kerdíková P. 
   11.02.2017
6. BYE 
 
7. Schwarcová N.  Martančíková R. 
   11.02.2017
8. Duhl L.  Milatová S. 
 
9. Mihoková P.  Paveleková Z. 
   11.02.2017
10. Cibáková B.  Holubová P. 
 
11. BYE 
   11.02.2017
12. (3-4)Krausková M.  Junasová P. 
 
13. Jobbágyová S.  Hláčiková D. 
   11.02.2017
14. Matejčíková A.  Supák C. 
 
15. BYE 
   11.02.2017
16. (2)Šimová T.  Kőberlingová V. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Stará Lenka30.11.20172000D-dTC EMPIRE Trnava 3
2 Kőberlingová Veronika31.10.20181999D-dTK Baník Prievidza 5
3 Petrovická Kiara31.05.20182000D-dTC EMPIRE Trnava 6
4 Čisovská Romana31.10.20182002D-dTK Vysoké Tatry 8
5 Krausková Michaela31.10.20181999D-dTK Slávia STU Bratislava 9
6 Mayerová Andrea31.01.20182000D-dTK Slovan Bratislava 11
7 Šimová Tatiana31.01.20181999D-dTK Kúpele Piešťany 12
8 Milatová Sofia31.03.20182000D-dTK Slávia STU Bratislava 13
9 Cibáková Barbora30.04.20182000D-dTK Slávia STU Bratislava 15
10WCKužmová Katarína31.10.20182001D-dVSE TK Akademik Košice 16
11 Seduchová Natália31.10.20181999D-dTK Žilina 17
12 Hláčiková Daniela30.06.20172000D-dTK Banská Bystrica 20
13 Holubová Petra31.10.20182000D-dTenisová akadémia Prešov 23
14WCMatejčíková Alexandra31.10.20182000D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 24
15 Kerdíková Petra Mária31.10.20181999D-dTK Jednotka 25
16 Paveleková Zuzana30.11.20172001D-dTenisová akadémia Prešov 27
17 Junasová Patrícia31.12.20172000D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 28
18 Schwarcová Natália31.10.20182001D-dSTC Tennis Academy Púchov 29
19 Mihoková Paulína Ela31.10.20181999D-dTK Slávia STU Bratislava 31
20 Festenburg Veronika Nicoletta31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 34
21 Jobbágyová Sharon31.01.20182000D-dTKM Betliar 38
22 Macková Viktória31.05.20171999D-dŠK ŠOG Nitra 43
23 Martančíková Rebeka30.04.20182000D-dSTC Tennis Academy Púchov 53
24 Méri Eszter31.10.20182002D-dTK ŠTK Šamorín 54
25 Hubeková Emma31.10.20182001D-dTK Zohor 58
26 Sepešiová Alica31.05.20182000D-dTK Inter Bratislava 61
27 Supák Chiara Renáta31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 64
28 Kotlíková Inez Maria30.11.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 72
29 Behúlová Bianca30.11.20172003S-dTK Slávia SPU Nitra 125
30 Duhl Laura31.10.20182002D-dTK Mladosť Košice 147
31USPSmoleňová Martina31.01.20182003S-dTK Vysoké Tatry 228
32USPMaliňák Lucia31.10.20182001D-dSTC Tennis Academy Púchov  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Tarajová Romana31.10.20181999D-dTK Ružomberok 22
2Krieková Radoslava31.10.20182001D-dLieskovský tenisový klub-LTC 30
3Čalfová Veronika30.04.20182000D-dTK Dargov 32
4Seresová Petra31.01.20182000D-dMBTK Dunajská Streda 36
5Mráziková Kristína31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 37
6Bérešová Laura31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 40
7Knapová Tamara31.05.20172002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 41
8Baraniaková Ema31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 42
9Jombíková Radka31.01.20182000D-dLieskovský tenisový klub-LTC 47
10Mikušová Patrícia30.06.20172001D-dTA M. Ryšavého Bojnice 49
11Fecková Laura31.10.20182001D-dTenisová akadémia Prešov 50
12Cesneková Nikola30.04.20182001D-dTK Kúpele Piešťany 51
13Martonová Ema31.10.20182001D-dTK Vysoké Tatry 52
14Baraniaková Terézia31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 57
15Kerdíková Sandra Mária31.10.20182002D-dTK Jednotka 62
16Barillová Paula31.10.20182002D-dTK Vysoké Tatry 63
17Kozáková Kristína31.10.20182001D-dTK Senica 65
18Blahová Barbora31.05.20182001D-dTK Slávia STU Bratislava 69
19Pekárová Zuzana31.03.20172001D-dTenisová akadémia Prešov 72
20Takáčová Natália30.06.20182001D-dTenisová akadémia Prešov 78
21Mičová Nina31.10.20182002D-dTK Matchpoint Trebatice 79
22Kapsdorferová Paulína31.03.20172001D-dTK Slávia SPU Nitra 79
23Potočková Simona30.04.20182000D-dTK Nová Dubnica 83
24Kmošková Barbora31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 85
25Ferencová Veronika31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 88
26Kleinová Monika31.10.20182002D-dTK Kúpele Piešťany 90
27Máťušová Lucia31.10.20182002D-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 95
28Zelinová Tereza31.10.20182002D-dTK Žilina 100
29Timková Miriam31.10.20181999D-dTenisová akadémia Prešov 111
30Chudejová Mia30.11.20172003S-dTK Žilina 112
31Juhászová Viktória31.03.20172002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 114
32Ďarmatiová Nina30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 114
33Kotianová Lenka31.12.20172003S-dSlávia ŽU Žilina 119
34Blahová Sára31.10.20182002D-dTK Slávia STU Bratislava 123
35Dudová Sara31.10.20182002D-dTK Žilina 128
36Pinková Lucia30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 130
37Blažejová Bibiana30.04.20182000D-dTK AS Trenčín 135
38Koricinová Michaela30.06.20172000D-dTK Slovan Bratislava 136
39Ďalogová Martina30.04.20182000D-dLieskovský tenisový klub-LTC 142
40Piatrová Sára31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 142
41Kožlejová Karin28.02.20171999D-dTC EMPIRE Trnava 153
42Slabá Natália31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 154
43Zelníčková Radka30.11.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 173
44Danišová Nina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 183
45Paľovská Nina30.11.20172003S-dMTK Rimavská Sobota 225
46Matejčíková Mária31.01.20182003S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 320
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Belásová Laura31.10.20182001D-dTK Žilina 71
2Betáková Patrícia31.05.20181999D-dTK Klimatech Nové Mesto 119
3Bolebruchová Ema30.11.20172003S-dTK Senica 86
4Čanigová Lucia31.10.20182001D-dTC Topoľčany 74
5Galovičová Laura31.10.20182002D-dTK Slávia STU Bratislava 177
6Hlinková Patrícia31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 46
7Hotová Sofia30.06.20172001D-dTK Banská Bystrica 76
8Chramcová Victoria28.02.20172000D-dTC EMPIRE Trnava 93
9Chyláková Simona31.03.20182001D-dTK Dolné Kysuce 94
10Jašková Anika30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 48
11Kadlečková Michaela31.10.20182001D-dTK TENNis FUN B.Bystrica 7
12Klanduchová Michaela30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 198
13Kovačičová Stella31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 14
14Kusý Alzugaray Janika30.04.20182001D-dVTC Pezinok 84
15Lacová Kristína30.04.20172001D-dTK Inter Bratislava 34
16Luhová Soňa31.10.20182002D-dOZ ŠK Odema Púchov  
17Lukáčová Sandra31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 39
18Macháčová Emma31.12.20171999D-dTJ Slavoj Ovsište 56
19Marušinová Martina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 156
20Matúšová Barbora31.10.20181999D-dTC EMPIRE Trnava902
21Mrvová Alexandra31.12.20172000D-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 296
22Ondrejčeková Klára31.10.20182001D-dTC EMPIRE Trnava 20
23Pleváková Ema31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 209
24Šafárová Sophia Sara31.10.20182002D-dTC Slávia UPJŠ Košice 55
25Šenkárová Adriána31.12.20172000D-dTC EMPIRE Trnava 4
26Stankovská Nina31.10.20182002D-dTC EMPIRE Trnava 18
27Vargová Vanda31.05.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 125
28Žuffová Yvonna31.10.20182002D-dTenisová akadémia Prešov 33


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk