Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100020 - TK Žilina | |||
Názov turnaja: | TENNISPOINT CUP 2017 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Tenisový klub Žilina, Za plavárňou 1, 010 08 Žilina | |||
Trieda: | Halové MSR | Povrch: | Decoturf | |
Vrchný rozhodca: | Varmus Michal (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Blaško Anton (A) | |||
Termín od: | 14.01.2017 | Termín do: | 17.01.2017 | |
Kontakt: | Ing. Anton Blaško | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902129623, mobil - 0911741962, | |||
Kontakt e-mail: | office@tkzilina.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 12. 01. 2017 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladšie dorastenky | 32 | 16 | - | 14.01.2017 09:00 | v mieste konania |
Poznámky:
rozpis, organizačný výbor, ubytovanie, NOMINÁCIA, správa
VR: Michal Varmus, ZVR: Anton Blaško
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Stankovská N. Kovačičová S. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Slabá N. Hubeková E. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Lukáčová S. Festenburg V. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Duhl L. Kmošková B. | ||||
6:2 6:3 | |||||
8. | Schwarcová N. Maliňák L. | 16 8 SF F | |||
9. | Zelinová T. Barčíková A. | ||||
6:2 6:3 | |||||
10. | Chudejová M. Gondorová M. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Žuffová Y. Paveleková Z. | 16 8 SF F | ||
13. | Behúlová B. Danišová N. | ||||
6:4 6:2 | |||||
14. | Vargová V. Mráziková K. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Kadlečková M. Krieková R. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kadlečková Michaela | 31.10.2022 !!! | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 7 | ||||
2 | Kovačičová Stella | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 14 | ||||
3 | Stankovská Nina | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 18 | ||||
4 | Paveleková Zuzana | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK DRANaM Košice | 27 | ||||
5 | Schwarcová Natália | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 29 | ||||
6 | Krieková Radoslava | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 30 | ||||
7 | Žuffová Yvonna | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 33 | ||||
8 | Festenburg Veronika Nicoletta | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 34 | ||||
9 | Lacová Kristína | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK Jednotka Bratislava | 34 | ||||
10 | Mráziková Kristína | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 37 | ||||
11 | Lukáčová Sandra | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 39 | ||||
12 | Fecková Laura | 31.10.2023 !!! | 2001 | Ž | TK GSM Prešov | 50 | ||||
13 | Šafárová Sophia Sara | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 55 | ||||
14 | Hubeková Emma | 31.10.2024 | 2001 | Ž | TK Zohor | 58 | ||||
15 | Supák Chiara Renáta | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 64 | ||||
16 | Kráľová Adriana Viktória | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK ŠTK Šamorín | 68 | ||||
17 | USP | Belásová Laura | 31.10.2018 !!! | 2001 | Ž | TK Žilina | 71 | |||
18 | Kotlíková Inez Maria | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 72 | ||||
19 | Hotová Sofia | 31.10.2019 !!! | 2001 | Ž | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 76 | ||||
20 | Kmošková Barbora | 31.10.2022 !!! | 2002 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 85 | ||||
21 | Zelinová Tereza | 31.10.2024 | 2002 | Ž | TK Žilina | 100 | ||||
22 | Chudejová Mia | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 112 | ||||
23 | Vargová Vanda | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 125 | ||||
24 | Behúlová Bianca | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 125 | ||||
25 | Duhl Laura | 31.10.2020 !!! | 2002 | Ž | TK Mladosť Košice | 147 | ||||
26 | WC | Slabá Natália | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 154 | |||
27 | Marušinová Martina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Žilina | 156 | ||||
28 | Galovičová Laura | 31.10.2025 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 177 | ||||
29 | Danišová Nina | 31.10.2025 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 183 | ||||
30 | Gondorová Miriam | 31.10.2024 | 2003 | Ž | TJT Michalovce | 190 | ||||
31 | Maliňák Lucia | 31.10.2020 !!! | 2001 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
32 | USP | Barčíková Alexandra | 31.10.2022 !!! | 2004 | Ž | TK Žilina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Bérešová Laura | 21. 11. 2016 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 40 | |||||
2 | Baraniaková Ema | 18. 12. 2016 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 42 | |||||
3 | Mikušová Patrícia | 30. 11. 2016 | 2001 | Ž | TA M. Ryšavého Bojnice | 49 | |||||
4 | Cesneková Nikola | 19. 12. 2016 | 2001 | Ž | TKM - Tenisový klub Madunice | 51 | |||||
5 | Martonová Ema | 16. 11. 2016 | 2001 | Ž | TK F1 Poprad | 52 | |||||
6 | Baraniaková Terézia | 18. 12. 2016 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 57 | |||||
7 | Kerdíková Sandra Mária | 30. 11. 2016 | 2002 | Ž | Tenisový klub Dúbravka BA | 62 | |||||
8 | Barillová Paula | 15. 11. 2016 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 63 | |||||
9 | Kozáková Kristína | 01. 12. 2016 | 2001 | Ž | TK TENNis FUN B.Bystrica | 65 | |||||
10 | Blahová Barbora | 18. 11. 2016 | 2001 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 69 | |||||
11 | Mičová Nina | 15. 11. 2016 | 2002 | Ž | TK Matchpoint Trebatice | 79 | |||||
12 | Kapsdorferová Paulína | 20. 12. 2016 | 2001 | Ž | TK Slávia SPU Nitra | 79 | |||||
13 | Ferencová Veronika | 17. 11. 2016 | 2002 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 88 | |||||
14 | Kleinová Monika | 27. 12. 2016 | 2002 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 90 | |||||
15 | Vargová Linda | 17. 11. 2016 | 2001 | Ž | MBTK Dunajská Streda | 95 | |||||
16 | Máťušová Lucia | 21. 11. 2016 | 2002 | Ž | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | 95 | |||||
17 | Juhászová Viktória | 16. 11. 2016 | 2002 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 114 | |||||
18 | Kotianová Lenka | 11. 12. 2016 | 2003 | Ž | TO Slávia ŽU Žilina | 119 | |||||
19 | Potočňáková Ema | 17. 12. 2016 | 2002 | Ž | TK GSM Prešov | 122 | |||||
20 | Blahová Sára | 16. 11. 2016 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 123 | |||||
21 | Dudová Sara | 16. 11. 2016 | 2002 | Ž | TK Žilina | 128 | |||||
22 | Pinková Lucia | 15. 11. 2016 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 130 | |||||
23 | Sviržovská Viktória | 05. 12. 2016 | 2002 | Ž | TK Ladomerská Vieska | 142 | |||||
24 | Fabová Nina | 21. 11. 2016 | 2002 | Ž | TK AS Trenčín | 142 | |||||
25 | Chovancová Tatiana | 24. 11. 2016 | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 156 | |||||
26 | Barteková Sára | 27. 11. 2016 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 162 | |||||
27 | Janegová Kristína | 16. 11. 2016 | 2003 | Ž | TK AS Trenčín | 168 | |||||
28 | Zelníčková Radka | 15. 11. 2016 | 2003 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 173 | |||||
29 | Smoleňová Martina | 28. 11. 2016 | 2003 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 228 | |||||
30 | Kaňovská Sabína | 17. 11. 2016 | 2003 | Ž | TC Topoľčany | 241 | |||||
31 | Matejčíková Mária | 20. 11. 2016 | 2003 | Ž | TK Kúpele Piešťany | 320 | |||||
32 | Drugdová Salma | 07. 12. 2016 | 2004 | Ž | Fresh club Zvolen | ||||||
33 | Šašková Karolína | 26. 11. 2016 | 2004 | Ž | TK Tvrdošín | ||||||
34 | Richtárechová Sandra | 27. 11. 2016 | 2002 | Ž | TK Nová Dubnica |
Náhradníci prihlásení po termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Piatrová Sára | 01. 01. 2017 | 2002 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 142 |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bolebruchová Ema | 13. 01. 2017 07:06 | 2003 | Ž | JJ Tenis Trnava | 86 | ||||
2 | Čanigová Lucia | 13. 01. 2017 07:20 | 2001 | Ž | TC Topoľčany | 74 | ||||
3 | Čisovská Romana | 03. 01. 2017 18:26 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 8 | ||||
4 | Ďarmatiová Nina | 11. 01. 2017 21:22 | 2003 | Ž | Lieskovský tenisový klub-LTC | 114 | ||||
5 | Hlinková Patrícia | 12. 01. 2017 20:36 | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 46 | ||||
6 | Chyláková Simona | 12. 01. 2017 21:18 | 2001 | Ž | TK Dolné Kysuce | 94 | ||||
7 | Jašková Anika | 06. 01. 2017 20:01 | 2003 | Ž | TK Slovan Bratislava | 48 | ||||
8 | Knapová Tamara | 13. 01. 2017 06:51 | 2002 | Ž | MŠK Poprad-Tatry | 41 | ||||
9 | Kužmová Katarína | 06. 01. 2017 14:49 | 2001 | Ž | VSE TK Akademik Košice | 16 | ||||
10 | Méri Eszter | 13. 01. 2017 12:13 | 2002 | Ž | TK Slávia STU Bratislava | 54 | ||||
11 | Ondrejčeková Klára | 13. 01. 2017 09:39 | 2001 | Ž | TC EMPIRE Trnava | 20 | ||||
12 | Paľovská Nina | 12. 01. 2017 07:45 | 2003 | Ž | TC Slávia UPJŠ Košice | 225 | ||||
13 | Pekárová Zuzana | 13. 01. 2017 10:58 | 2001 | Ž | Tenisová akadémia Prešov | 72 | ||||
14 | Perháčová Terézia | 02. 01. 2017 11:02 | 2004 | Ž | TK MŠK Žiar nad Hronom | |||||
15 | Pleváková Ema | 11. 01. 2017 14:31 | 2003 | Ž | OZ ŠK Odema Púchov | 209 |