' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Bratislavský region
Usporiadateľ:080001 - TK Slovan Bratislava
Miesto konania (adresa dvorcov):Odbojárov 3, 831 04 Bratislava
Trieda:Halové MSR Povrch:Hard court
Vrchný rozhodca:Mečíř Ladislav (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Blaško Jozef (C1)   
Termín od:21.01.2017 Termín do:24.01.2017
Kontakt:JUDr. Radomíra Zrubáková
Kontakt tel.:mobil - 0903/703300,
Kontakt e-mail:zrubakova@tkslovan.sk
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
staršie žiačky3216-21.01.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Ladislav Mečíř, ZVR: Jozef Blaško

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Inez Maria Kotlíková 
   21.01.2017
2. Karolína Mráziková 
 
3. Sára Šarinová 
   21.01.2017
4. Viktória Horváthová 
 
5. Alexandra Barčíková 
   21.01.2017
6. Soňa Petnuchová 
 
7. Hana Sobihardová 
   21.01.2017
8. (5-8)Bianca Behúlová 
 
9. (3-4)Mia Chudejová 
   21.01.2017
10. Zina Stanová 
 
11. Emma Filipková 
   21.01.2017
12. Sabína Kaňovská 
 
13. Emma Tóthová 
   21.01.2017
14. Radka Zelníčková 
 
15. Ema Bolebruchová 
   21.01.2017
16. (5-8)Martina Marušinová 
 
17. (5-8)Nina Ďarmatiová 
   21.01.2017
18. Karolína Šašková 
 
19. Nina Vargová 
   21.01.2017
20. Liliana Gajdošová 
 
21. Ema Dičérová 
   21.01.2017
22. Miriam Gondorová 
 
23. Lucia Krivosudská 
   21.01.2017
24. (3-4)Nina Danišová 
 
25. (5-8)Natália Slabá 
   21.01.2017
26. Romana Zelenayová 
 
27. Martina Smoleňová 
   21.01.2017
28. Nina Paľovská 
 
29. Karin Kratochvílová 
   21.01.2017
30. Kristína Janegová 
 
31. Nina Kurucová 
   21.01.2017
32. (2)Vanda Vargová 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Kotlíková I.  Chudejová M. 
   21.01.2017
2. BYE 
 
3. Dičérová E.  Janegová K. 
   21.01.2017
4. Vargová N.  Kratochvílová K. 
 
5. (3-4)Vargová V.  Zelníčková R. 
   21.01.2017
6. Bolebruchová E.  Zelenayová R. 
 
7. Tóthová E.  Šašková K. 
   21.01.2017
8. Stanová Z.  Mráziková K. 
 
9. Paľovská N.  Sobihardová H. 
   21.01.2017
10. Filipková E.  Barčíková A. 
 
11. Gondorová M.  Šarinová S. 
   21.01.2017
12. (3-4)Slabá N.  Marušinová M. 
 
13. Ďarmatiová N.  Kurucová N. 
   21.01.2017
14. Kaňovská S.  Horváthová V. 
 
15. BYE 
   21.01.2017
16. (2)Danišová N.  Behúlová B. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Kotlíková Inez Maria30.11.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava472
2 Vargová Vanda31.05.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 3
3 Chudejová Mia30.11.20172003S-dTK Žilina 5
4 Danišová Nina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 6
5 Behúlová Bianca30.11.20172003S-dTK Slávia SPU Nitra 7
6 Ďarmatiová Nina30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 8
7 Slabá Natália31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 9
8 Marušinová Martina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 10
9 Bolebruchová Ema30.11.20172003S-dTK Senica 11
10 Zelníčková Radka30.11.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 13
11 Gondorová Miriam30.11.20172003S-d1. TC SCORP Michalovce 14
12 Paľovská Nina30.11.20172003S-dMTK Rimavská Sobota 15
13 Šašková Karolína31.10.20182004S-dTK Tvrdošín 16
14 Tóthová Emma30.11.20172005M-dTK Slovan Bratislava 18
15USPKurucová Nina30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava 19
16 Smoleňová Martina31.01.20182003S-dTK Vysoké Tatry 20
17 Janegová Kristína30.11.20172003S-dTK AS Trenčín 21
18 Sobihardová Hana30.11.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 23
19 Dičérová Ema30.11.20172003S-dTC Topoľčany 24
20 Kaňovská Sabína31.12.20172003S-dTK Nová Dubnica 26
21 Zelenayová Romana31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 27
22 Šarinová Sára30.11.20172005M-dTenisová akadémia Prešov 32
23 Filipková Emma30.11.20172005M-dTK TENNis FUN B.Bystrica 36
24 Petnuchová Soňa31.03.20182003S-dTC Slávia UPJŠ Košice 39
25WCMráziková Karolína31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 40
26 Stanová Zina31.10.20182004S-dTK Slovan Bratislava 40
27 Barčíková Alexandra31.10.20182004S-dTK Žilina 45
28 Krivosudská Lucia31.01.20182003S-dTK Sereď 59
29 Kratochvílová Karin31.10.20182004S-dTŠP-tenisová škola Petržalka 69
30 Horváthová Viktória31.12.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 78
31USPVargová Nina30.11.20172005M-dTK Slovan Bratislava 81
32 Gajdošová Liliana31.12.20172003S-d1.TC Humenné  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Mayerová Mia30.11.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 17
2Vighová Vivienne31.10.20182003S-dTK Slávia SPU Nitra 22
3Drugdová Salma31.10.20182004S-dFresh club Zvolen 25
4Vighová Nelly31.10.20182004S-dTK Slávia SPU Nitra 28
5Kotianová Lenka31.12.20172003S-dSlávia ŽU Žilina 33
6Lacková Viktória30.11.20172005M-dTK LOVE 4 TENNIS 35
7Barillová Deana28.02.20182003S-dTK OLYMP Bratislava 38
8Provazníková Agáta31.10.20182004S-dTK 77 Skalica 42
9Petnuchová Tamara31.03.20182003S-dTC Slávia UPJŠ Košice 43
10Nádaská Laura31.10.20182004S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 43
11Bajáková Petra30.11.20172003S-dTK Žilina 45
12Vizváryová Veronika31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 48
13Švorcová Ivona30.11.20172003S-dTK LOVE 4 TENNIS 50
14Plajová Nina31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 51
15Pritchard Rachel Louise31.03.20182003S-dTenisová akadémia Prešov 54
16Machalová Nikola31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 55
17Pláteníková Ela31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 56
18Grešová Ivana31.10.20182004S-dTK Spišská Nová Ves 58
19Líšková Liliana31.10.20182004S-dTK Senica 60
20Šabíková Ana31.10.20182004S-dTK Zlaté Moravce 61
21Špačková Emma31.10.20182004S-dTK AS Trenčín 65
22Vancelová Zuzana31.10.20182004S-dTK Žilina 68
23Svatošová Miroslava30.11.20172005M-dTC Slávia UPJŠ Košice 71
24Čuboňová Žofia31.10.20182004S-dTK HSC Piešťany 74
25Martináková Alexandra31.05.20182003S-dTK LOVE 4 TENNIS 75
26Škvrndová Linda31.10.20182004S-dTK Nová Dubnica 76
27Liptáková Nina31.10.20182004S-dTŠP-tenisová škola Petržalka 79
28Gombitová Alexandra31.10.20182004S-dTenisová akadémia Prešov 80
29Ševčíková Laura30.11.20172003S-dTC EMPIRE Trnava 82
30Šaranová Lillian31.10.20182004S-dTŠP-tenisová škola Petržalka 84
31Jančíková Alex30.11.20172005M-dŠK Pepas Slovenská Ľupča 85
32Baniarová Nina31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 89
33Janigová Petra30.11.20172005M-dOZ ŠK Odema Púchov 91
34Gombitová Ivana31.10.20182004S-dTenisová akadémia Prešov 91
35Matejčíková Mária31.01.20182003S-dŠK Blava 1928 J.Bohunice 95
36Švorcová Klára Mária31.10.20182003S-dTK Kúpele Piešťany 103
37Kandravá Sára31.10.20182004S-dTenisová akadémia Prešov 108
38Stolárová Lenka30.11.20172005M-dTenis Komplex Košice 111
39Pavlasová Vanessa31.12.20172003S-dTK Slávia STU Bratislava 119
40Zaicová Daniela31.10.20182004S-dTK Mladosť Košice 132
41Adamcová Vanessa31.03.20182003S-dTC EMPIRE Trnava 140
42Gemzická Adela30.11.20172005M-dTC EMPIRE Trnava 145
43Bučič Veronika31.03.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 149
44Chalupková Kristína30.11.20172005M-dTŠP-tenisová škola Petržalka 172
45Fuňová Sofia31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 179
46Coddington Sara31.10.20182004S-dTK Slovan Bratislava 189
47Trellová Simona31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 201
48Šašková Barbora30.11.20172005M-dTK Tvrdošín 206
49Sluková Viktória31.10.20182004S-dDuTaF Sport Dubnica n/V.  
50Voleková Rebeka31.10.20182004S-dTK Strojár Malacky  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Rakovská Anna Ester31.12.20172003S-dTŠP-tenisová škola Petržalka 65
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Balus Irina30.11.20172005M-dTC BASELINE Banská Bystrica 56
2Barteková Sára30.11.20172003S-dTK AS Trenčín 29
3Beláková Martina31.01.20182003S-dTK AS Trenčín 62
4Danišková Kristína31.10.20182004S-dTK Matchpoint Trebatice 34
5Gavalcová Terézia31.10.20182004S-dTC EMPIRE Trnava 62
6Jašková Anika30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava194
7Jedličková Simona31.03.20172004S-dLTK Liptovský Mikuláš 86
8Klanduchová Michaela30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 37
9Mihálová Slávka31.10.20182004S-dTK Senica 49
10Pinková Lucia30.11.20172003S-dLieskovský tenisový klub-LTC 12
11Pleváková Ema31.12.20172003S-dSTC Tennis Academy Púchov 30
12Porubská Tereza31.10.20182004S-dTennis club Veľké Kostoľany 124
13Sameliaková Klára31.10.20182004S-dTK Slávia STU Bratislava 172
14Šimonová Alexandra31.10.20182004S-dTC BASELINE Banská Bystrica 67
15Suchánková Sara30.11.20172003S-dTK Slovan Bratislava111
16Šurinová Simona30.11.20172005M-dTK Inter Bratislava 103
17Uličná Zuzana30.06.20182003S-dTK PROFI Senec 149


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk