' eTenis.sk - oficiálná stránka Slovenského tenisového zväzu
www.stz.sk  |  obnova hráčskej registrácie
termínová listina  |  výsledky  |  rebríčky  |  družstvá  |  karty hráčov  |  karta rozhodcu  |  prihlásiť do systému
 

     tlač: pavúk 2 | pavúk 4  

Detail oficiálnej TL pre rok 2017

 Západoslovenský region
Usporiadateľ:090002 - TC EMPIRE Trnava
Miesto konania (adresa dvorcov):Hajdóczyho 11, 917 01 Trnava
Trieda:Halové MSR Povrch:Plexipave
Vrchný rozhodca:Baláž Milan (A) Počet dvorcov:3
Zástupca rozhodcu:Holub Ivan (A)   
Termín od:14.01.2017 Termín do:17.01.2017
Kontakt:Ing., PhD. Tomáš Boleman
Kontakt tel.:zam. - 0335920897, dv. - 0335920897, fax - 0335920823, mobil - 0911170738,
Kontakt e-mail:tboleman@gmail.com
 Usporiadateľ prijíma prihlášky cez systém eTenis.
vek. kategóriapočet 2počet 4počet kv.žrebovaniemiesto
mladší žiaci3216-14.01.2017 9:00v mieste konania

Poznámky:

rozpis, organizačný výbor, NOMINÁCIA, správa
VR: Milan Baláž, ZVR: Ivan Holub

Vyžrebovanie dvojhry

 
1. (1)Patrik Lábaj 
   14.01.2017
2. Samuel Juriga 
 
3. Marek Naňo 
   14.01.2017
4. Matúš Kido 
 
5. Richard Bottlik 
   14.01.2017
6. Bence Tóth 
 
7. Šimon Papuščák 
   14.01.2017
8. (5-8)Michal Krajčí 
 
9. (3-4)Markus Lazarčík 
   14.01.2017
10. Nathan André Halahija 
 
11. Patrik Chren 
   14.01.2017
12. Oliver Pivník 
 
13. Samuel Melaga 
   14.01.2017
14. Rastislav Kubovič 
 
15. Jakub Králik 
   14.01.2017
16. (5-8)Michal Sabol 
 
17. (5-8)Sebastián Minich 
   14.01.2017
18. Kristián Jakub Novák 
 
19. Patrik Hulín 
   14.01.2017
20. Artur Dosedla 
 
21. Marko Ivan 
   14.01.2017
22. Max Mikuláš Macháč 
 
23. Adam Ondrášik 
   14.01.2017
24. (3-4)Simon Norrman 
 
25. (5-8)Jakub Chovanec 
   14.01.2017
26. Samuel Guzoň 
 
27. Sebastián Jonáš Safko 
   14.01.2017
28. Martin Laca 
 
29. David Baláž 
   14.01.2017
30. Jakub Medveď 
 
31. Lukáš Duroška 
   14.01.2017
32. (2)David Schwarc 

Vyžrebovanie štvorhry

 
1. (1)Lazarčík M.  Lábaj P. 
   14.01.2017
2. Králik J.  Macháč M. 
 
3. Kubovič R.  Guzoň S. 
   14.01.2017
4. Pivník O.  Tóth B. 
 
5. (3-4)Schwarc D.  Chovanec J. 
   14.01.2017
6. Dosedla A.  Baláž D. 
 
7. Laca M.  Chren P. 
   14.01.2017
8. Melaga S.  Medveď J. 
 
9. Ondrášik A.  Kido M. 
   14.01.2017
10. Halahija N.  Duroška L. 
 
11. Safko S.  Bottlik R. 
   14.01.2017
12. (3-4)Sabol M.  Minich S. 
 
13. Hulín P.  Naňo M. 
   14.01.2017
14. Novák K.  Ivan M. 
 
15. Juriga S.  Papuščák Š. 
   14.01.2017
16. (2)Norrman S.  Krajčí M. 

Akceptácia

Hlavná súťaž
 WCmeno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1 Lábaj Patrik30.11.20172005M-chTenisová akadémia Prešov 1
2 Schwarc David30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 2
3 Norrman Simon30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 3
4 Lazarčík Markus30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 4
5 Krajčí Michal30.11.20172005M-chTK Mladosť Košice 5
6 Minich Sebastián30.11.20172005M-ch1.TC Humenné 6
7 Chovanec Jakub30.11.20172005M-chOZ ŠK Odema Púchov 7
8 Sabol Michal30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 8
9 Guzoň Samuel30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 9
10 Macháč Max Mikuláš30.11.20172005M-chTJ Slavoj Ovsište 10
11 Pivník Oliver30.11.20172005M-chMTK Rimavská Sobota 11
12 Tóth Bence31.12.20172005M-chTKM Betliar 12
13 Králik Jakub30.11.20172005M-chTK TENEM Nemšová 13
14 Ondrášik Adam30.11.20172005M-chTC BASELINE Banská Bystrica 14
15 Kubovič Rastislav31.12.20172005M-chTK Raketa 15
16 Kido Matúš30.11.20172005M-chTK ASICS Trenčín 16
17WCPapuščák Šimon30.11.20172005M-chTKM Martin 17
18 Safko Sebastián Jonáš31.12.20172005M-chTC Slávia UPJŠ Košice 18
19 Bottlik Richard30.11.20172005M-chTK Mladosť Košice 19
20 Halahija Nathan André31.12.20172005M-chTK Strojár Malacky 23
21 Duroška Lukáš30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 25
22 Novák Kristián Jakub30.11.20172005M-chTC Slávia UPJŠ Košice 26
23 Laca Martin30.11.20172005M-chTK Slovan Bratislava 27
24 Melaga Samuel31.10.20182006M-chFresh club Zvolen  
25 Medveď Jakub31.10.20182006M-chTK Banská Bystrica  
26WCJuriga Samuel31.10.20182006M-chOZ ŠK Odema Púchov  
27 Hulín Patrik31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
28 Chren Patrik31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
29 Naňo Marek31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
30USPDosedla Artur31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
31 Ivan Marko31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice  
32USPBaláž David31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
Náhradníci prihlásení v termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Kompiš Andrej30.11.20172005M-chTK Žilina 20
2Daňuš Boris30.11.20172005M-chTA Rimavská Sobota 21
3Kardoš Markus30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 28
4Srnánek Martin31.01.20182005M-chTK Senica 29
5Vida Dominik30.11.20172005M-chTŠP-tenisová škola Petržalka 31
6Michalica Aleš30.11.20172005M-chŠK Blava 1928 J.Bohunice 33
7Chrenko Šimon30.11.20172005M-chTC TALENT Bratislava 35
8Rogulski Yannik30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 36
9Kuba-Danaj Matúš30.11.20172005M-chLTC Leopoldov 50
10Višňovský Lukáš31.12.20172005M-chTK LOVE 4 TENNIS 52
11Bujňák Hugo28.02.20182005M-chTK Slávia STU Bratislava 55
12Bačík Adam30.11.20172005M-chTC EMPIRE Trnava 61
13Talajka Tomáš31.10.20182006M-chTK HSC Piešťany  
14Jakubovič Xavier31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
15Hochel Lukáš31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
16Vrtiel Nicolas31.10.20182006M-chTK Baník Prievidza  
17Karovič Jaroslav31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
18Paulík Martin31.10.20182006M-chTK Matchpoint Trebatice  
19Jasenák Tomáš31.10.20182006M-chTK Ladomerská Vieska  
20Hubinský Július31.10.20182006M-chTŠP-tenisová škola Petržalka  
21Paulovič Nikolas31.10.20182006M-chBratislavský tenisový zväz  
22Karasz Milan31.10.20182006M-chTK Spartak Komárno  
23Puskeiler Martin31.10.20182006M-chTC BASELINE Banská Bystrica  
24Linhart Martin31.10.20182006M-chTK Slávia STU Bratislava  
25Paulovčák Sebastián31.10.20182006M-chTC EMPIRE Trnava  
26Pavliščík Richard31.10.20182006M-chTenisová akadémia Prešov  
27Kohút Alex31.10.20182006M-chŠK 26 Karlovka  
28Ševčík Peter31.10.20182006M-chTK Mladosť Košice  
Náhradníci prihlásení po termíne
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Vaco Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
Odhlásení hráči
 meno a priezviskoplatnosť reg.rok nar.VKklubMRSR
1Czinege Richard31.10.20182006M-chMBTK Dunajská Streda  
2Imrišek Lukáš30.11.20172005M-chTK Pro Set Bratislava 39
3Keller Dávid30.11.20172005M-ch1.TC Humenné 34
4Klanduch Marek31.10.20182006M-chLieskovský tenisový klub-LTC  
5Kutný Oskar30.11.20172005M-chTK Kúpele Piešťany 24
6Zsemlye Bence30.11.20172005M-chTK Slávia STU Bratislava 21


partneri
© 2003 STZ,  Powered by etenis.sk