Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110043 - TK Junior Trebišov | |||
Názov turnaja: | TREBIŠOV CUP 2016 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Varichovská 4013, pri zimnom stadione | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Samoši Peter (C) | |||
Termín od: | 23.07.2016 | Termín do: | 25.07.2016 | |
Kontakt: | MUDr. Milan Béreš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905854727, | |||
Kontakt e-mail: | milanbe555@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 21. 07. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
muži | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičiň, ZVR: Peter Samoši
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Baláž Matej | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Matús Vojtech | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Buchala Marcel | ||||
6:4 6:4 | |||||
6. | Stebila Stanislav | 32 16 8 SF F | |||
7. | Húšťava Filip | ||||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Ferenc Martin | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Pavur Lukáš | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Minárik Daniel | ||||
14. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | Lovas Michal | 32 16 8 SF F | |||
17. | BYE | ||||
18. | Smolka Gabriel | 32 16 8 SF F | |||
19. | BYE | ||||
20. | Polák Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Sulaček Jozef | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Ďurika Štefan | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | Bodnár Martin | 32 16 8 SF F | |||
27. | BYE | ||||
28. | Mihalovič Radovan | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Baláž Peter | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kičiň Denis | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kičiň D. Ferenc M. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Ďurika Š. Stebila S. | ||||
6:2 6:1 | |||||
4. | Baláž M. Baláž P. | 8 SF F | |||
5. | Minárik D. Lovas M. | ||||
7:5 6:1 | |||||
6. | Mihalovič R. Polák J. | 8 SF F | |||
7. | Sulaček J. Húšťava F. | ||||
6:4 3:6 10:8 | |||||
8. | (2) | Smolka G. Matús V. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Baláž Matej | 31.10.2025 | 1988 | SM 35 | TC Slávia UPJŠ Košice | 88 | ||||
2 | Kičiň Denis | 31.10.2024 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 187 | ||||
3 | Ferenc Martin | 30.09.2017 !!! | 1997 | M | TK Profitennis Academy Prešov | 235 | ||||
4 | Ďurika Štefan | 31.10.2024 | 1981 | SM 40 | MTC Snina | 291 | ||||
5 | USP | Buchala Marcel | 31.10.2025 | 1973 | SM 50 | TK DRANaM Košice | 340 | |||
6 | Smolka Gabriel | 31.10.2024 | 1979 | SM 45 | MTC Snina | 364 | ||||
7 | Minárik Daniel | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 568 | ||||
8 | Polák Jakub | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 568 | ||||
9 | Húšťava Filip | 31.10.2025 | 1999 | M | TK Elán Veľký Krtíš | 641 | ||||
10 | Sulaček Jozef | 31.10.2024 | 1992 | M | TK Elán Veľký Krtíš | 641 | ||||
11 | Matús Vojtech | 31.10.2024 | 1966 | SM 55 | MTC Snina | 641 | ||||
12 | Pavur Lukáš | 31.10.2024 | 1998 | M | TK GSM Prešov | 641 | ||||
13 | Lovas Michal | 31.10.2024 | 1996 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 641 | ||||
14 | Bodnár Martin | 31.10.2019 !!! | 1997 | M | Východoslovenský tenisový zväz | |||||
15 | Mihalovič Radovan | 31.10.2023 !!! | 1990 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | |||||
16 | Baláž Peter | 31.10.2025 | 1947 | SM 75 | TC Slávia UPJŠ Košice | |||||
17 | Stebila Stanislav | 31.10.2025 | 1977 | SM 45 | MTC Snina |
Náhradníci prihlásení v termíne | |||||||||||
meno a priezvisko | prihláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||||
1 | Liško Denis | 04. 12. 2015 | 1994 | M | TK DRANaM Košice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | László Vladimír | 19. 07. 2016 09:06 | 1986 | SM 35 | TK Golden Dogs Malá Ida | 427 | ||||
2 | Žolna Vratko | 14. 07. 2016 09:08 | 1999 | M | TJT Michalovce | 340 |