Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110043 - TK Junior Trebišov | |||
Názov turnaja: | TREBIŠOV CUP 2016 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Varichovská 4013, pri zimnom stadione | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Kičiň Ivan (A) | Počet dvorcov: | 6 | |
Zástupca rozhodcu: | Kičiň Denis (A) | |||
Termín od: | 18.06.2016 | Termín do: | 20.06.2016 | |
Kontakt: | MUDr. Milan Béreš | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0905854727, | |||
Kontakt e-mail: | milanbe555@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 16. 06. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
dorastenky | 32 | 16 | - | neurčené | |
dorastenci | 32 | 16 | - | neurčené |
Poznámky:
rozpis, správa, vyhodnotenie
VR: Ivan Kičíň, ZVR: Denis Kičiň
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Mihálik Dávid | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Varga Samuel | ||||
6:3 6:1 | |||||
4. | Kičinko Dávid | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Minárik Daniel | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Šoltés Matúš | ||||
6:1 6:1 | |||||
8. | Toporcer Martin | 16 8 SF F | |||
9. | Tkáč Matej | ||||
6:0 6:0 | |||||
10. | Kepič Tomáš | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Michalčin Tomáš | 16 8 SF F | ||
13. | Fedorčík Samuel | ||||
6:1 6:4 | |||||
14. | Sukovský Tomáš | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Polák Jakub | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Mihálik Dávid | 31.10.2023 !!! | 1999 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 134 | ||||
2 | Polák Jakub | 31.10.2024 | 1999 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 147 | ||||
3 | Michalčin Tomáš | 31.10.2019 !!! | 2000 | M | TK GSM Prešov | 147 | ||||
4 | Minárik Daniel | 31.10.2025 | 1998 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 183 | ||||
5 | Varga Samuel | 30.04.2018 !!! | 2001 | M | 1.TC Humenné | 214 | ||||
6 | Kepič Tomáš | 31.10.2024 | 2001 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 229 | ||||
7 | Fedorčík Samuel | 31.10.2021 !!! | 2001 | M | TK GSM Prešov | 253 | ||||
8 | Toporcer Martin | 30.04.2017 !!! | 2001 | M | TK Tatran 2007 Prešov | 267 | ||||
9 | Šoltés Matúš | 30.04.2018 !!! | 2000 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 291 | ||||
10 | Kičinko Dávid | 31.10.2024 | 1998 | M | TK Slavoj Deva Trebišov | 306 | ||||
11 | Tkáč Matej | 31.01.2018 !!! | 2000 | M | TK Tatran 2007 Prešov | |||||
12 | Sukovský Tomáš | 31.01.2018 !!! | 1998 | M | TK Tatran 2007 Prešov |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gradeci Radoslav | 16. 06. 2016 20:32 | 2001 | M | Tenisová akadémia Prešov | 253 | ||||
2 | Heligman Adam | 16. 06. 2016 13:10 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 209 | ||||
3 | Stanko Simon | 17. 06. 2016 02:13 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 229 |