Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER BOBOR CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Pretlaková tenisová hala, Janského 1, Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje detí do 10 rokov | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 13.02.2016 | Termín do: | 14.02.2016 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 11. 02. 2016 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
deti - dievčatá | 16 | - | - | 12.02.2016 9:00 | Potočná 26, Levoča |
deti - chlapci | 16 | - | - | 12.02.2016 9:00 | Potočná 26, Levoča |
Poznámky:
Rozpis, výsledky útecha, správa
VR: Vavrinec Sedlák, ZVR: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gonosová Ester | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Kolodžejová Lea | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Kozmová Lujza | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Jalčová Diana | ||||
6:3 | |||||
8. | Tóth Lilla | 16 8 SF F | |||
9. | Forgáčová Viktória | ||||
6:0 | |||||
10. | Lešková Alexandra | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Dienešová Dagmar | 16 8 SF F | ||
13. | Ferjaková Karin | ||||
6:4 | |||||
14. | Maruščáková Zuzana | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Demečková Dáša | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | USP | Gonosová Ester | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | ||||
2 | Demečková Dáša | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Kozmová Lujza | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
4 | Dienešová Dagmar | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TJ Sokol Prešov | |||||
5 | Tóth Lilla | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TKM Betliar | |||||
6 | Lešková Alexandra | 31.10.2025 | 2006 | D-d | TK GSM Prešov | |||||
7 | Kolodžejová Lea | 31.10.2024 | 2006 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
8 | Maruščáková Zuzana | 31.10.2022 !!! | 2006 | D-d | TK Mladosť Košice | |||||
9 | Jalčová Diana | 31.10.2025 | 2007 | D-d | TK DRANaM Košice | |||||
10 | Ferjaková Karin | 31.10.2024 | 2006 | D-d | Tenisová akadémia Prešov | |||||
11 | Forgáčová Viktória | 31.10.2020 !!! | 2006 | D-d | Východoslovenský tenisový zväz |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Ftorková Ella | 08. 02. 2016 09:00 | 2007 | D-d | TK Kysucké Nové Mesto | |||||
2 | Gerberyová Zuzana | 09. 02. 2016 17:46 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | |||||
3 | Jánošíková Nina | 08. 02. 2016 21:17 | 2007 | D-d | TC 92 Levoča | |||||
4 | Kašťáková Sára | 11. 02. 2016 21:44 | 2007 | D-d | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Šaranová Tereza | 12. 02. 2016 07:53 | 2007 | D-d | TK F1 Poprad | |||||
6 | Smoleňová Natália | 28. 01. 2016 14:53 | 2006 | D-d | MŠK Poprad-Tatry |