Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100110 - STC Tennis Academy Púchov | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Svätoplukova 1463, 020 01 Púchov | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Luhový Ivan (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Lazorová Angela (A) | |||
Termín od: | 12.12.2015 | Termín do: | 14.12.2015 | |
Kontakt: | Ivan Luhový | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907799248, | |||
Kontakt e-mail: | ivan.luhovy@centrum.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 11.12.2015 10:00 | SsTZ |
Poznámky:
Rozpis, správa
VR: Ivan Luhový, ZVR: Angela Lazorová
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vlčko Karol | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Pivník Oliver | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Papuščák Šimon | ||||
6:2 6:2 | |||||
6. | Dubeň Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Hampachel Dávid | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Muránsky Matej | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mucha Martin | ||||
6:7(5) 6:1 10:6 | |||||
12. | Ondrášik Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Malinkovič Richard | ||||
6:2 6:3 | |||||
14. | Žiačik Alexej | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Šuba Marek | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Fukas Robert | 32 16 8 SF F | ||
19. | Guzoň Samuel | ||||
6:1 6:4 | |||||
20. | Petráš David | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kompiš Andrej | ||||
6:1 6:0 | |||||
22. | Mucha Richard | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Šimák Adam | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Melicher Bruno | 32 16 8 SF F | ||
27. | Štilla Daniel | ||||
6:4 5:7 11:9 | |||||
28. | Daňuš Boris | 32 16 8 SF F | |||
29. | Chovanec Jakub | ||||
6:2 6:4 | |||||
30. | Kubovič Rastislav | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Marošík Norbert | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Vlčko K. Marošík N. | |||
2. | BYE | 8 SF F | |||
3. | Kompiš A. Ondrášik A. | ||||
6:4 6:2 | |||||
4. | Fukas R. Štilla D. | 8 SF F | |||
5. | Šuba M. Melicher B. | ||||
6:2 7:6(3) | |||||
6. | Guzoň S. Chovanec J. | 8 SF F | |||
7. | Daňuš B. Pivník O. | ||||
6:0 6:4 | |||||
8. | (2) | Muránsky M. Šimák A. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | 1 | ||||
2 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 2 | ||||
3 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 9 | ||||
4 | Muránsky Matej | 31.10.2024 | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 21 | ||||
5 | Melicher Bruno | 31.12.2016 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 25 | ||||
6 | Šuba Marek | 31.10.2024 | 2004 | M | OZ ŠK Odema Púchov | 28 | ||||
7 | Fukas Robert | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 32 | ||||
8 | Hampachel Dávid | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 36 | ||||
9 | Petráš David | 31.10.2024 | 2004 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 38 | ||||
10 | Dubeň Matúš | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 38 | ||||
11 | Štilla Daniel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 40 | ||||
12 | Mucha Martin | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 47 | ||||
13 | Mucha Richard | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Žilina | 73 | ||||
14 | Žiačik Alexej | 31.03.2017 !!! | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov | 80 | ||||
15 | Malinkovič Richard | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Sparta Považská Bystrica | 80 | ||||
16 | Guzoň Samuel | 31.10.2025 | 2005 | M | JJ Tenis Trnava | |||||
17 | Ondrášik Adam | 31.10.2025 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
18 | Chovanec Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | OZ ŠK Odema Púchov | |||||
19 | Pivník Oliver | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Progress Rimavská Sobota | |||||
20 | Papuščák Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TKM Martin | |||||
21 | Kompiš Andrej | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Žilina | |||||
22 | Kubovič Rastislav | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Raketa Nedožery-Brezany | |||||
23 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Zeman Nicolas | 10. 12. 2015 08:48 | 2004 | M | STC Tennis Academy Púchov |