Bratislavský region | ||||
Usporiadateľ: | 080116 - Tenis-Bedminton klub D. Lužná | |||
Názov turnaja: | D. LUŽNÁ CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Nobelovo námestie 6 Bratislava | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Soročin Peter (K) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Zatiaľ neurčený | |||
Termín od: | 05.12.2015 | Termín do: | 07.12.2015 | |
Kontakt: | Patrik Valo | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0902355812, mobil - 0918542116, | |||
Kontakt e-mail: | info@tbluzna.eu | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 03. 12. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 04.12.2015 11:00 | v mieste konania |
Poznámky:
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Snopek Samuel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Chrenko Šimon | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Tošal Tomáš | ||||
6:1 6:1 | |||||
6. | Ščevko Richard | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Cimra Martin | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Šulej Ambróz | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Daňuš Boris | ||||
6:0 6:0 | |||||
12. | Ondriaš Adam | 32 16 8 SF F | |||
13. | Zsemlye Bence | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Achs Samuel | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Onufer Samuel Patrik | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Pucovský Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
19. | Višňovský Lukáš | ||||
6:1 6:0 | |||||
20. | Ivanov Saveliy | 32 16 8 SF F | |||
21. | Kollárik Filip | ||||
6:3 3:6 10:8 | |||||
22. | Laca Martin | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Finta Lukáš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Náhlovský Filip | 32 16 8 SF F | ||
27. | Rogulski Yannik | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Lazarčík Markus | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Juríčka Adam | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Rosa Alex | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Snopek Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | JH Tenis Akadémia Bratislava | 25 | ||||
2 | Rosa Alex | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 44 | ||||
3 | Finta Lukáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 45 | ||||
4 | Šulej Ambróz | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 56 | ||||
5 | Náhlovský Filip | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Jednotka Bratislava | 61 | ||||
6 | Onufer Samuel Patrik | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TK Petržalka | 62 | ||||
7 | Cimra Martin | 31.10.2024 | 2004 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 64 | ||||
8 | USP | Pucovský Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Stupava | 71 | |||
9 | USP | Achs Samuel | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | 80 | |||
10 | Juríčka Adam | 30.06.2017 !!! | 2004 | M | TK TRIUMF | 80 | ||||
11 | Tošal Tomáš | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TK TIE-BREAK Malacky | 80 | ||||
12 | Ondriaš Adam | 30.06.2017 !!! | 2004 | M | TK TRIUMF | 80 | ||||
13 | Lazarčík Markus | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
14 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
15 | Laca Martin | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
16 | Chrenko Šimon | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | Hi-Ten TAC D. Streda | |||||
17 | Višňovský Lukáš | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | |||||
18 | Kollárik Filip | 31.10.2025 | 2005 | M | TK Petržalka | |||||
19 | Daňuš Boris | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TA Rimavská Sobota | |||||
20 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
21 | USP | Ščevko Richard | 31.10.2020 !!! | 2005 | M | TK Petržalka | ||||
22 | Ivanov Saveliy | 31.12.2017 !!! | 2004 | M | TK Slovan Bratislava |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Halahija Nathan André | 03. 12. 2015 08:14 | 2005 | M | TK Jednotka Bratislava | |||||
2 | Imrišek Lukáš | 02. 12. 2015 08:40 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
3 | Kaprálik Michal | 30. 11. 2015 18:32 | 2004 | M | TC TALENT Bratislava | 41 | ||||
4 | Macháč Max Mikuláš | 02. 12. 2015 22:23 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
5 | Masarik Adam | 03. 12. 2015 08:51 | 2004 | M | TK Petržalka | 50 | ||||
6 | Mészár Oliver | 01. 12. 2015 08:47 | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
7 | Muniši Amar | 02. 12. 2015 16:59 | 2005 | M | TŠP-tenisová škola Petržalka | |||||
8 | Ondrášik Adam | 04. 12. 2015 06:53 | 2005 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
9 | Puškáč Adrian | 04. 12. 2015 10:01 | 2004 | M | TK Strojár Malacky | 35 | ||||
10 | Sabol Michal | 01. 12. 2015 16:58 | 2005 | M | TK Petržalka |