Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090087 - TK HSC Piešťany | |||
Názov turnaja: | HSC CUP 2016 | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | HS Centrum, Hlboká 92, Piešťany | |||
Trieda: | Halové regionálne majstrovstvá | Povrch: | Plexipave | |
Vrchný rozhodca: | Baláž Milan (A) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Orviský Ivan (B) | |||
Termín od: | 12.12.2015 | Termín do: | 14.12.2015 | |
Kontakt: | Ivan Orviský | |||
Kontakt tel.: | byt - 0905552465, zam. - 033/7740384, dv. - 0902824902, mobil - 0902824902, | |||
Kontakt e-mail: | stasin@slovanet.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 10. 12. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 24 | 12 | - | 11.12.2015 11:00 | Sekretariát ZsTZ |
Poznámky:
Rozpis, Organizačné výbory, správa
VR: Milan Baláž, ZVR:Ivan Orviský
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Gula Pavel | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Rogulski Yannik | ||||
4. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
5. | Kutný Oskar | ||||
6:0 6:2 | |||||
6. | Kuba-Danaj Matúš | 32 16 8 SF F | |||
7. | (5-8) | Štancel Adrián | |||
8. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
9. | (3-4) | Bernáth Bruno | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Bačík Adam | ||||
12. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
13. | Kido Matúš | ||||
7:6(0) 6:2 | |||||
14. | Kalaba Michael | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Melicherík Tomáš | 32 16 8 SF F | ||
17. | BYE | ||||
18. | (5-8) | Orság Timotej | 32 16 8 SF F | ||
19. | Králik Jakub | ||||
6:0 6:1 | |||||
20. | Cibík Jakub | 32 16 8 SF F | |||
21. | BYE | ||||
22. | Michalica Aleš | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Nebus Matúš | 32 16 8 SF F | ||
25. | BYE | ||||
26. | (5-8) | Uličný Oliver | 32 16 8 SF F | ||
27. | Zsemlye Bence | ||||
6:3 7:6(2) | |||||
28. | Ondruš Dávid | 32 16 8 SF F | |||
29. | BYE | ||||
30. | Béreš Jonáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kyjaci S. Gula P. | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Kido M. Králik J. | 8 SF F | |||
3. | Štancel A. Melicherík T. | ||||
6:1 6:3 | |||||
4. | Michalica A. Rogulski Y. | 8 SF F | |||
5. | Zsemlye B. Nebus M. | ||||
6:2 6:3 | |||||
6. | Kalaba M. Ondruš D. | 8 SF F | |||
7. | Kutný O. Uličný O. | ||||
6:0 6:1 | |||||
8. | (2) | Bernáth B. Orság T. | 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 7 | ||||
2 | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | 12 | ||||
3 | Nebus Matúš | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK AS Trenčín | 17 | ||||
4 | Bernáth Bruno | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | 20 | ||||
5 | Štancel Adrián | 31.10.2024 | 2004 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 23 | ||||
6 | Orság Timotej | 31.01.2017 !!! | 2004 | M | TC Partizánske | 25 | ||||
7 | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | 29 | ||||
8 | Uličný Oliver | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | 33 | ||||
9 | Kalaba Michael | 31.10.2018 !!! | 2004 | M | TK Slávia SPU Nitra | 42 | ||||
10 | Ondruš Dávid | 31.10.2021 !!! | 2004 | M | TC Topoľčany | 73 | ||||
11 | Králik Jakub | 31.10.2025 | 2005 | M | DuTaF Sport Dubnica n/V. | |||||
12 | Kido Matúš | 31.10.2025 | 2005 | M | TK AS Trenčín | |||||
13 | Zsemlye Bence | 31.10.2019 !!! | 2005 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
14 | Kutný Oskar | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
15 | Michalica Aleš | 31.10.2025 | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
16 | Rogulski Yannik | 31.10.2025 | 2005 | M | TKM - Tenisový klub Madunice | |||||
17 | Béreš Jonáš | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TK Matchpoint Trebatice | |||||
18 | REG | Kuba-Danaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2005 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | ||||
19 | Bačík Adam | 31.10.2023 !!! | 2005 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
20 | REG | Cibík Jakub | 31.10.2019 !!! | 2004 | M | TK HSC Piešťany |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Kardoš Oliver | 08. 12. 2015 09:33 | 2004 | M | TK HSC Piešťany | 80 | ||||
2 | Schwarc David | 09. 12. 2015 23:27 | 2005 | M | Tenisový klub Dúbravka BA |