Východoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 110001 - TC 92 Levoča | |||
Názov turnaja: | WINTER FISHER SLOVAKIA CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Spišská Nová Ves, Jánského 1, 052 01 Spišská Nová Ves | |||
Trieda: | Turnaje triedy "B" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Sedlák Vavrinec (A) | Počet dvorcov: | 3 | |
Zástupca rozhodcu: | Sedlák Vavrinec (B) | |||
Termín od: | 03.01.2015 | Termín do: | 06.01.2015 | |
Kontakt: | Vavrinec Sedlák | |||
Kontakt tel.: | zam. - 0903906325, mobil - 0903/906325, | |||
Kontakt e-mail: | vased@zoznam.sk | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 01. 01. 2015 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 02.01.2015 10:00 | STZ |
mladšie žiačky | 24 | 12 | - | 02.01.2015 10:00 | STZ |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/3str/, vyhodnotenie /CH/D/
R: Vavrinec Sedlák, zástupca rozhodcu: Vavrinec Sedlák, ml.
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Michalik Radovan | |||
6:1 6:1 | |||||
2. | Kyjaci Samuel | 32 16 8 SF F | |||
3. | Bebjak Richard | ||||
skr | |||||
4. | Hlinka Michal | 32 16 8 SF F | |||
5. | Ševčík Jakub | ||||
6:4 6:2 | |||||
6. | Košč Branislav | 32 16 8 SF F | |||
7. | Jezierski Maksym | ||||
skr | |||||
8. | (5-8) | Trejbal Filip | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Jerlija Samuel | |||
skr | |||||
10. | Sabol Pavol | 32 16 8 SF F | |||
11. | Petrík Šimon | ||||
6:0 6:1 | |||||
12. | Naď Peter | 32 16 8 SF F | |||
13. | Spišský René Róbert | ||||
6:2 6:2 | |||||
14. | Kožiak Martin | 32 16 8 SF F | |||
15. | Privara Peter Benjamín | ||||
7:6(2) 6:2 | |||||
16. | (5-8) | Karas Daniel | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Keľo Pavel | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Drusa Martin | 32 16 8 SF F | |||
19. | Kirkov Mário | ||||
6:2 6:1 | |||||
20. | Šimák Adam | 32 16 8 SF F | |||
21. | Ferenc Michal | ||||
7:5 6:3 | |||||
22. | Petrík Maroš | 32 16 8 SF F | |||
23. | Tarhanič Matej | ||||
6:0 6:1 | |||||
24. | (3-4) | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Potaš Kevin | |||
6:0 6:3 | |||||
26. | Hudák Max | 32 16 8 SF F | |||
27. | Marošík Norbert | ||||
6:1 6:1 | |||||
28. | Stolárik Samuel | 32 16 8 SF F | |||
29. | Vlčko Karol | ||||
6:0 6:0 | |||||
30. | Melicherík Tomáš | 32 16 8 SF F | |||
31. | Gula Pavel | ||||
skr | |||||
32. | (2) | Kučera Peter | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Dráb P. Potaš K. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Keľo P. Vlčko K. | ||||
4. | BYE | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Naď P. Michalik R. | |||
6. | BYE | 16 8 SF F | |||
7. | Marošík N. Privara P. | ||||
6:0 6:4 | |||||
8. | Kyjaci S. Ševčík J. | 16 8 SF F | |||
9. | Petrík M. Petrík Š. | ||||
6:2 6:2 | |||||
10. | Kirkov M. Trejbal F. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Karas D. Šimák A. | 16 8 SF F | ||
13. | Ferenc M. Stolárik S. | ||||
7:5 6:2 | |||||
14. | Košč B. Melicherík T. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Hlinka M. Kučera P. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Michalik Radovan | 31.10.2025 | 2003 | M | MŠK Poprad-Tatry | 2 | ||||
2 | Kučera Peter | 31.10.2025 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | 5 | ||||
3 | Jerlija Samuel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK DRANaM Košice | 7 | ||||
4 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 9 | ||||
5 | Karas Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK GSM Prešov | 12 | ||||
6 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | 18 | ||||
7 | Potaš Kevin | 31.10.2025 | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | 24 | ||||
8 | Trejbal Filip | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 25 | ||||
9 | Bebjak Richard | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | 31 | ||||
10 | Tarhanič Matej | 31.10.2025 | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 32 | ||||
11 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | 35 | ||||
12 | Petrík Šimon | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TC 92 Levoča | 42 | ||||
13 | Kožiak Martin | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Mladosť Košice | 43 | ||||
14 | Košč Branislav | 31.03.2016 !!! | 2003 | M | TK Tatran 2007 Prešov | 50 | ||||
15 | Hudák Max | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TC Slávia UPJŠ Košice | 66 | ||||
16 | Vlčko Karol | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TK Nová Dubnica | |||||
17 | Marošík Norbert | 31.10.2024 | 2004 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
18 | Privara Peter Benjamín | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
19 | Naď Peter | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
20 | Kirkov Mário | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Profitennis Academy Prešov | |||||
21 | Gula Pavel | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
22 | Šimák Adam | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
23 | STZ | Kyjaci Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
24 | Stolárik Samuel | 31.10.2024 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry | |||||
25 | STZ | Ševčík Jakub | 31.10.2024 | 2004 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||
26 | USP | Melicherík Tomáš | 31.10.2024 | 2004 | M | TC Trnavský šport | ||||
27 | Ferenc Michal | 31.10.2022 !!! | 2004 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
28 | STZ | Sabol Pavol | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | ||||
29 | USP | Petrík Maroš | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | ||||
30 | USP | Drusa Martin | 31.10.2020 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča | ||||
31 | STZ | Jezierski Maksym | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | ||||
32 | USP | Spišský René Róbert | 30.11.2016 !!! | 2004 | M | TC 92 Levoča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Baranec Dušan | 30. 12. 2014 17:02 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | 14 | ||||
2 | Čurlej Michal | 01. 01. 2015 00:17 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
3 | Dubeň Matúš | 01. 01. 2015 12:39 | 2004 | M | TK Žilina | |||||
4 | Filípek Alexander | 17. 12. 2014 19:43 | 2003 | M | VTC Pezinok | 23 | ||||
5 | Lengvarský Matúš | 02. 01. 2015 08:47 | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | 26 | ||||
6 | Németh Pavol | 07. 12. 2014 07:52 | 2004 | M | TJT Michalovce | |||||
7 | Semančík Filip | 01. 01. 2015 10:08 | 2004 | M | TK Slovan Bratislava | |||||
8 | Smoleňák Hugo | 02. 01. 2015 15:05 | 2004 | M | MŠK Poprad-Tatry |