Západoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 090107 - TK TCN Nitra | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Jesenskeho 4, Nitra | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Antuka | |
Vrchný rozhodca: | Frančák Ján (A) | Počet dvorcov: | 4 | |
Zástupca rozhodcu: | Uhrík Marián (A) | |||
Termín od: | 25.01.2014 | Termín do: | 28.01.2014 | |
Kontakt: | Ing František Kožár | |||
Kontakt tel.: | dv. - 0904158588, mobil - 0905875522, | |||
Kontakt e-mail: | fero.kozar83@gmail.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 23. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | - | - | 24.01.2014 10:00 | TK TCN Nitra |
mladšie žiačky | 32 | - | - | 24.01.2014 10:00 | TK TCN Nitra |
Poznámky:
Rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie /CH/D/
R: Ján Frančák, zástupca rozhodcu: Marián Uhrík
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Škvarka Šimon | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Garaj Bruno | ||||
6:2 3:6 10:7 | |||||
4. | Partl Juraj | 32 16 8 SF F | |||
5. | Filipko Adam | ||||
6:1 7:6(5) | |||||
6. | Daniška Dávid | 32 16 8 SF F | |||
7. | Mojto Samuel | ||||
6:4 7:5 | |||||
8. | (5-8) | Vido Samuel | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Stacho Miroslav | |||
10. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
11. | Mísař Aleš | ||||
6:2 3:6 10:6 | |||||
12. | Carrington Corwin | 32 16 8 SF F | |||
13. | Palenčár Patrik | ||||
6:3 6:1 | |||||
14. | Minár Matej | 32 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (5-8) | Izakovič Martin | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Grolmus Róbert | |||
6:1 6:4 | |||||
18. | Fraňo Maxim | 32 16 8 SF F | |||
19. | Baranec Dušan | ||||
6:3 3:6 10:8 | |||||
20. | Németh Igor | 32 16 8 SF F | |||
21. | Motus Marcel | ||||
6:0 6:1 | |||||
22. | Kozík Filip | 32 16 8 SF F | |||
23. | BYE | ||||
24. | (3-4) | Pitoňák Jakub | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Kelemen Oliver | |||
6:1 6:0 | |||||
26. | Jergič Daniel | 32 16 8 SF F | |||
27. | Midriak Matúš | ||||
6:3 3:6 10:7 | |||||
28. | Hlinka Michal | 32 16 8 SF F | |||
29. | Tomaník Denis | ||||
6:2 6:0 | |||||
30. | Hulák Andrej | 32 16 8 SF F | |||
31. | BYE | ||||
32. | (2) | Šuran Tomáš | 32 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | ||||
2 | Šuran Tomáš | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 | ||||
3 | Stacho Miroslav | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Prima Šport Pov. Bystrica | 29 | ||||
4 | Pitoňák Jakub | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | VTC Pezinok | 40 | ||||
5 | Izakovič Martin | 31.10.2024 | 2002 | M | TC DRACI Matúškovo | 42 | ||||
6 | USP | Kelemen Oliver | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK HSC Piešťany | 49 | |||
7 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
8 | Vido Samuel | 30.11.2016 !!! | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 53 | ||||
9 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
10 | Hulák Andrej | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 58 | ||||
11 | Minár Matej | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | Detská tenisová škola Nitra | 79 | ||||
12 | Partl Juraj | 31.10.2022 !!! | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 95 | ||||
13 | USP | Fraňo Maxim | 31.03.2015 !!! | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 107 | |||
14 | Kozík Filip | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK TCN Nitra | 107 | ||||
15 | Daniška Dávid | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | Tennis club Veľké Kostoľany | |||||
16 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
17 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
18 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
19 | Carrington Corwin | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
20 | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | |||||
21 | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | |||||
22 | Palenčár Patrik | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
23 | USP | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | ||||
24 | Midriak Matúš | 31.10.2022 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
25 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
26 | Tomaník Denis | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TK Petržalka | |||||
27 | USP | Jergič Daniel | 31.10.2023 !!! | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Barcaj Matúš | 07. 01. 2014 15:16 | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | |||||
2 | Bebjak Richard | 21. 01. 2014 21:05 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | |||||
3 | Bežák Milan | 23. 01. 2014 17:20 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
4 | Brna Maxim | 21. 01. 2014 23:55 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
5 | Demovič Matej | 16. 01. 2014 17:07 | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | |||||
6 | Filípek Alexander | 20. 01. 2014 12:46 | 2003 | M | VTC Pezinok | |||||
7 | Grendel Martin | 11. 01. 2014 19:11 | 2002 | M | 1. TK Revúca | 72 | ||||
8 | Kučera Peter | 21. 01. 2014 23:47 | 2003 | M | ŠK Blava 1928 J.Bohunice | |||||
9 | Mekýš Jozef | 22. 01. 2014 20:41 | 2003 | M | TC Partizánske | |||||
10 | Mojto Roman | 16. 01. 2014 18:59 | 2002 | M | TK Slávia SPU Nitra | 25 | ||||
11 | Šipoš Zoltán | 23. 01. 2014 20:41 | 2002 | M | TK LOVE 4 TENNIS Bratislava | 66 | ||||
12 | Stacho Ivan | 22. 01. 2014 14:20 | 2003 | M | TK Nová Dubnica | |||||
13 | Turček Rudolf | 22. 01. 2014 20:34 | 2002 | M | TK Slávia STU Bratislava | 31 |