Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100025 - TK Baník Prievidza | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Olympionikov 8, Prievidza | |||
Trieda: | Turnaje triedy "D" | Povrch: | Decoturf | |
Vrchný rozhodca: | Köberling Karol (A) | Počet dvorcov: | 1 | |
Zástupca rozhodcu: | Šimurka Michal (B) | |||
Termín od: | 04.01.2014 | Termín do: | 06.01.2014 | |
Kontakt: | Ing. Peter Kulich | |||
Kontakt tel.: | dv. - 046/5430460, fax - 046/5430460, mobil - 0905661013, | |||
Kontakt e-mail: | peter_kulich@email.cz | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 02. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 16 | - | - | 03.01.2014 10:00 | Prievidza |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: Karol Köberling, zástupca rozhodcu: Michal Šimurka
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Kelemen Oliver | |||
6:2 6:0 | |||||
2. | Barcaj Matúš | 16 8 SF F | |||
3. | Nosáľ Michal | ||||
6:1 6:0 | |||||
4. | Németh Igor | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Mísař Aleš | |||
7:5 6:3 | |||||
6. | Jankech Samuel | 16 8 SF F | |||
7. | Hlinka Michal | ||||
4:6 7:6(4) 10:6 | |||||
8. | Stacho Ivan | 16 8 SF F | |||
9. | Mojto Samuel | ||||
6:3 6:3 | |||||
10. | Garaj Bruno | 16 8 SF F | |||
11. | Baranec Dušan | ||||
6:0 6:2 | |||||
12. | (3-4) | Mikuš Matúš | 16 8 SF F | ||
13. | Čikel Nikolas | ||||
4:6 6:1 10:8 | |||||
14. | Keľo Pavel | 16 8 SF F | |||
15. | Motus Marcel | ||||
6:1 7:5 | |||||
16. | (2) | Grolmus Róbert | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Kelemen Oliver | 31.10.2023 !!! | 2002 | M | TK HSC Piešťany | 49 | ||||
2 | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | ||||
3 | Mikuš Matúš | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 53 | ||||
4 | Mísař Aleš | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Kúpele Piešťany | 55 | ||||
5 | Čikel Nikolas | 31.12.2016 !!! | 2002 | M | Západoslovenský tenisový zväz | 72 | ||||
6 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
7 | USP | Barcaj Matúš | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TC EMPIRE Trnava | ||||
8 | USP | Mojto Samuel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Slávia SPU Nitra | ||||
9 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
10 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
11 | Motus Marcel | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK Senica | |||||
12 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
13 | Jankech Samuel | 31.10.2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
14 | Stacho Ivan | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | TK Nová Dubnica | |||||
15 | USP | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | ||||
16 | USP | Nosáľ Michal | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | TKM Martin |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Bebjak Richard | 02. 01. 2014 14:35 | 2003 | M | GSM Europe Trenčín | |||||
2 | Demovič Matej | 02. 12. 2013 18:29 | 2003 | M | OZ Slávia Trnava | |||||
3 | Mekýš Jozef | 02. 01. 2014 15:41 | 2003 | M | TC Partizánske | |||||
4 | Pomšár Adam | 29. 12. 2013 12:28 | 2003 | M | TKM Martin | |||||
5 | Sečkár Róbert | 30. 12. 2013 13:22 | 2002 | M | TO Slávia ŽU Žilina | 59 | ||||
6 | Šramka Dávid | 15. 12. 2013 12:30 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
7 | Svrčina Matúš | 06. 12. 2013 21:06 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica |