Stredoslovenský region | ||||
Usporiadateľ: | 100050 - ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||
Názov turnaja: | PEPAS CUP | |||
Miesto konania (adresa dvorcov): | Športová 40, 976 13 Slovenská Ľupča | |||
Trieda: | Turnaje triedy "C" | Povrch: | Granulat | |
Vrchný rozhodca: | Fekete František (B) | Počet dvorcov: | 2 | |
Zástupca rozhodcu: | Erthner Ľudovít (C) | |||
Termín od: | 11.01.2014 | Termín do: | 13.01.2014 | |
Kontakt: | Mgr. Matej Stanko | |||
Kontakt tel.: | mobil - 0907291818, | |||
Kontakt e-mail: | matostanko@yahoo.com | |||
Uzávierka odhlášok v termíne: 09. 01. 2014 do 09:00 |
vek. kategória | počet 2 | počet 4 | počet kv. | žrebovanie | miesto |
mladší žiaci | 32 | 16 | - | 10.01.2014 10:00 | Areál ŠK PEPAS |
Poznámky:
rozpis, správa /1str/2str/, vyhodnotenie
R: František Fekete, zástupca rozhodcu:Ľudovít Erthner
Vyžrebovanie dvojhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Sedliak Šimon | |||
2. | BYE | 32 16 8 SF F | |||
3. | Lengvarský Matúš | ||||
6:3 6:2 | |||||
4. | Šramka Dávid | 32 16 8 SF F | |||
5. | Verčík Ivo | ||||
6:1 6:3 | |||||
6. | Raffaj David | 32 16 8 SF F | |||
7. | Erthner Roderik | ||||
6:0 6:0 | |||||
8. | (5-8) | Lábaj Filip | 32 16 8 SF F | ||
9. | (3-4) | Filípek Dominik | |||
6:1 6:1 | |||||
10. | Keľo Pavel | 32 16 8 SF F | |||
11. | Hlinka Michal | ||||
6:1 6:0 | |||||
12. | Daňuš Oliver | 32 16 8 SF F | |||
13. | Grendel Martin | ||||
6:0 6:3 | |||||
14. | Baranec Dušan | 32 16 8 SF F | |||
15. | Garaj Bruno | ||||
6:0 6:0 | |||||
16. | (5-8) | Gajdoš Adam | 32 16 8 SF F | ||
17. | (5-8) | Bežák Milan | |||
6:0 6:0 | |||||
18. | Svrčina Matúš | 32 16 8 SF F | |||
19. | Mikuš Matúš | ||||
6:1 6:1 | |||||
20. | Luczy Sebastián | 32 16 8 SF F | |||
21. | Filipko Adam | ||||
7:5 6:0 | |||||
22. | Németh Igor | 32 16 8 SF F | |||
23. | Jankech Samuel | ||||
6:2 6:3 | |||||
24. | (3-4) | Gibala Martin | 32 16 8 SF F | ||
25. | (5-8) | Janič Šimon | |||
6:2 6:0 | |||||
26. | Nosáľ Michal | 32 16 8 SF F | |||
27. | Grolmus Róbert | ||||
6:0 6:1 | |||||
28. | Dráb Pavol | 32 16 8 SF F | |||
29. | Dráb Martin | ||||
6:2 6:3 | |||||
30. | Mikovič Dávid | 32 16 8 SF F | |||
31. | Babka Alex | ||||
6:0 6:0 | |||||
32. | (2) | Škvarka Šimon | 32 16 8 SF F |
Vyžrebovanie štvorhry / termíny zápasov (všetky kolá)
1. | (1) | Filípek D. Sedliak Š. | |||
2. | BYE | 16 8 SF F | |||
3. | Lábaj F. Dráb P. | ||||
6:0 7:6(5) | |||||
4. | Škvarka Š. Hlinka M. | 16 8 SF F | |||
5. | (3-4) | Gibala M. Šramka D. | |||
6:1 6:1 | |||||
6. | Nosáľ M. Raffaj D. | 16 8 SF F | |||
7. | Grendel M. Dráb M. | ||||
6:0 6:3 | |||||
8. | Keľo P. Daňuš O. | 16 8 SF F | |||
9. | Filipko A. Garaj B. | ||||
6:1 6:2 | |||||
10. | Erthner R. Babka A. | 16 8 SF F | |||
11. | BYE | ||||
12. | (3-4) | Janič Š. Luczy S. | 16 8 SF F | ||
13. | Baranec D. Németh I. | ||||
4:6 6:3 10:8 | |||||
14. | Jankech S. Mikuš M. | 16 8 SF F | |||
15. | BYE | ||||
16. | (2) | Bežák M. Gajdoš A. | 16 8 SF F |
Akceptácia
Hlavná súťaž | ||||||||||
WC | meno a priezvisko | platnosť reg. | rok nar. | VK | klub | MR | SR | |||
1 | Sedliak Šimon | 31.10.2024 | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | 10 | ||||
2 | USP | Škvarka Šimon | 31.10.2025 | 2002 | M | TK Ratufa Levice | 15 | |||
3 | Filípek Dominik | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TK Žilina | 16 | ||||
4 | Gibala Martin | 31.10.2025 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 17 | ||||
5 | USP | Lábaj Filip | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | Tenisová akadémia Prešov | 23 | |||
6 | Bežák Milan | 31.10.2024 | 2002 | M | TK Nová Dubnica | 28 | ||||
7 | Gajdoš Adam | 31.10.2018 !!! | 2002 | M | TK Slovan Bratislava | 33 | ||||
8 | Janič Šimon | 31.12.2014 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 38 | ||||
9 | Šramka Dávid | 31.05.2017 !!! | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 45 | ||||
10 | Luczy Sebastián | 31.01.2017 !!! | 2002 | M | TK Športvýroba Košice | 47 | ||||
11 | USP | Grolmus Róbert | 31.10.2024 | 2002 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | 52 | |||
12 | Mikuš Matúš | 31.10.2020 !!! | 2002 | M | TA Edmund Pavlík B. Bystrica | 53 | ||||
13 | USP | Raffaj David | 30.11.2016 !!! | 2002 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | 60 | |||
14 | Grendel Martin | 30.04.2015 !!! | 2002 | M | 1. TK Revúca | 72 | ||||
15 | Keľo Pavel | 31.10.2025 | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
16 | Filipko Adam | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
17 | Baranec Dušan | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | |||||
18 | USP | Verčík Ivo | 31.10.2025 | 2003 | M | TK Kúpele Piešťany | ||||
19 | Dráb Pavol | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | Tenisová akadémia Prešov | |||||
20 | Németh Igor | 31.10.2025 | 2003 | M | TA M. Ryšavého Bojnice | |||||
21 | Hlinka Michal | 31.10.2019 !!! | 2003 | M | TK Slávia STU Bratislava | |||||
22 | Jankech Samuel | 31.10.2024 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
23 | Svrčina Matúš | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
24 | Dráb Martin | 31.10.2021 !!! | 2003 | M | TKM Betliar | |||||
25 | Garaj Bruno | 31.10.2025 | 2003 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | |||||
26 | USP | Daňuš Oliver | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | MTK Rimavská Sobota | ||||
27 | Lengvarský Matúš | 30.11.2015 !!! | 2003 | M | LTK Liptovský Mikuláš | |||||
28 | Nosáľ Michal | 31.12.2017 !!! | 2003 | M | TKM Martin | |||||
29 | Mikovič Dávid | 30.11.2017 !!! | 2002 | M | TC BASELINE Banská Bystrica | |||||
30 | Erthner Roderik | 31.12.2015 !!! | 2003 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča | |||||
31 | USP | Babka Alex | 28.02.2018 !!! | 2003 | M | ŠK Pepas Slovenská Ľupča |
Odhlásení hráči | ||||||||||
meno a priezvisko | odhláška | rok nar. | VK | klub | MR | SR | ||||
1 | Gramata Adam | 08. 01. 2014 01:03 | 2003 | M | TK TENNis FUN B.Bystrica | |||||
2 | Jerlija Samuel | 19. 11. 2013 14:27 | 2003 | M | TK DRANaM Košice | |||||
3 | Pomšár Adam | 29. 12. 2013 12:30 | 2003 | M | TKM Martin | |||||
4 | Stanko Simon | 04. 01. 2014 16:05 | 2002 | M | TK Mladosť Košice | 21 | ||||
5 | Šuran Tomáš | 01. 01. 2014 11:36 | 2002 | M | Lieskovský tenisový klub-LTC | 24 |